Skocz do zawartości
  • 0

Kątówka na finał


Ssak

Pytanie

Witam mam pytanie czy txb612 Coco Rain to dobry wybór na finał pokazu czy może jest coś lepszego tak do 120 zł

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tak jak up. :) Ja polecam spojrzeć na kątówki chociażby PyroMoravii tutaj moja propozycja  Upper King Brocade BS020 może przypadnie ci do gustu jeśli chodzi ci o brokat. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Fakt Upper King Brocade B S 02 0 jest dobra ale nie ma jej na piroarcie a tam pewnie będe zamawiał.

Zastanawiam się jeszcze między tb82 Astral a 5-1015 galaxy spectacular ogólnie to już mam mętlik bo za dużo oglądam piro na yt i ciągle mam dylemat co wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wszystko tylko nie Gaoo.. nie wydawaj pieniędzy w błoto.  Sam certyfikat BAM mówi sam za siebie jeśli chcesz dobry finał to w tym importerze tego nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
19 godzin temu, Kamil911 napisał:

Wszystko tylko nie Gaoo.. nie wydawaj pieniędzy w błoto.  Sam certyfikat BAM mówi sam za siebie jeśli chcesz dobry finał to w tym importerze tego nie znajdziesz.

Szczerze to BAM wcale nie przekreśla kostki, małe kostki od gao czy nawet 25mm potrafi walić lepiej i to znacznie niż ich odpowiedniki w kalibrze i cenie u innych importerów ;) Aczkolwiek to prawda że dostałeś lepsze propozycje :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ostateczne zamówienie mam nadzieję jednak że się nie zawiodę na gaoo

 

Produkt

Ilość

Cena

PXB2108 X-Type

1

39,99 

ALL22-01 ALL22 Mix Tubes

1

49,00 

SM25-01d We Unite

1

77,99 

16-CM-28S30 Fabulous

1

95,00 

JW07 Mars

1

18,50 

Palnik gazowy 2 x MINI 1300C JET | Zapalniczka żarowa

1

12,19 

PSNRF215001 Fantasy Crackling Thunder

1

45,50 

3775 VooDoo

2

45,58 

P4B Mini Dum Bum

1

10,19 

W504 Mały Kamikadze

1

9,65 

JM04 Wirujący bączek

1

1,95 

Kwota:

405,54 

Obniżka

-36,84 

Wysyłka

14,99  (dostawa: Przesyłka kurierska)

Dopłata za pobranie:

4,99 

Metoda płatności:

Za pobraniem

Suma:

388,68  (zawiera 72,68  VAT)

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie podmienie bo poszło już zamówienie :D .Zobaczymy jak wypadnie parę lat temu miałem marsa i dawał radę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
13 minut temu, Ssak napisał:

Nie podmienie bo poszło już zamówienie :D .Zobaczymy jak wypadnie parę lat temu miałem marsa i dawał radę :D

Dawał.. :P miałem w tamtym roku i kupa straszna to już mówie w przód to nie ten sam mars co kiedyś.. zresztą jak większość kostek od Jorge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...