Skocz do zawartości

[Kamil911] Stuff 2018/2019


Kamil911

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 9.12.2018 o 19:18, endriu123457 napisał:

Kolejna fajna paczuszka... jest pięknie panie kochany  ! ??

A będzie jeszcze piękniej... ?

 

Dnia 10.12.2018 o 23:19, damian7878 napisał:

Bardzo dobre wyrzutnie i w istotny sposób powędrowały w grono tych powyżej...Taka 16tka super byla Ci potrzebna...A viserion to mega gratka...Cos fantastycznego.

 

Dziękuje, przemyślane zakupy i godziny siedzenia i oglądania kostek bardzo pomogły w ich wyborze pod mój gust. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja: Konkrety :)  zakupy zrobione w PiroArt.eu  zapłaciłem za tą pakę 315 zł z groszami, gratis w postaci petard DumBum F2 za który dziękuje. :) 

 

20181218_154732.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cyk.. ostatnia aktualizacja w tym roku paczka z PiroPolska i kątówka która musiałem mieć czyli większości znana PaintingSky na północ a wyżej kosteczki do zabawy.  :)

 

20181218_173845.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, k4n4li4 napisał:

wrzuć fote całości  :)

Postaram się ale nic nie obiecuje, wszystko mam zapakowane  w kartony i upchane pod schodami w piwnicy pomyśle nad tym poważnie sam ciekaw jestem jak to będzie wyglądać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wyśmienita dostawa.Kozackie kostki.Txb475 miazga aczkolwiek wydaje mi sie,że jorgowski odpowiednik jw59 jest jeszcze lepszy.Aż nie mogę się doczekać foty całości.Wywoła wielki podziw z pewnością.Niebo rozwidnisz jak słońce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, damian7878 napisał:

Kolejna wyśmienita dostawa.Kozackie kostki.Txb475 miazga aczkolwiek wydaje mi sie,że jorgowski odpowiednik jw59 jest jeszcze lepszy.Aż nie mogę się doczekać foty całości.Wywoła wielki podziw z pewnością.Niebo rozwidnisz jak słońce?

Dzięki, damianie co do TXB475 to się okaże jak wypadnie 31 grudnia mam nadzieje że nie będzie lipy. ;)

Aktualizacja:  Dziś doszła taka tam paczka z sklepu PiroPolska kostki.. kostki... i jeszcze więcej kostek. ! ;) 

 

20181221_172823.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, k4n4li4 napisał:

No ciekaw jestem tej jw407. Napiszesz po sylwku czy była taka słaba jak ludzie mówią.

Po to ją kupiłem aby sprawdzić ale po filmach nie widać tragedii ;) Nec też nie jest zły ! ma więcej niż 49sh Tripla Winter ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Kamil911 napisał:

Po to ją kupiłem aby sprawdzić ale po filmach nie widać tragedii ;) Nec też nie jest zły ! ma więcej niż 49sh Tripla Winter ;) 

No właśnie na filmach wygląda ok,  się okaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The legend powinna wykonać robotę.Mislem ja kiedyś i nie zawiadła.Widze jw68.Bardzo mnie zaskoczyła rok temu.Bardzo duże tozbryzgi...Szeroka gama efektów jak na 19tke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja: Zakupy z marketów Biedronka/Lidl/Kaufland wydane równe 300 zł  zestawy rakiet do zabawy przed północą. :)  Wartość całego stuffu 3700 zł.

 

20181228_124000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się prezentuje całość jest to również koniec wszystkich przygotowań które szykuje na jutrzejszy dzień. ;) Na samym wstępie chciałbym gorąco podziękować sklepowi PiroArt.eu za sprawność i profesjonalne podejście do klienta oraz posiadanie ogromnej różnorodności produktów i sprawną wysyłkę gdyby nie ten sklep mój stuff kompletnie inaczej by wyglądał w tym roku. Ale nie przedłużając tak się prezentuje Stuff  aż 33 kostki w tym jedna o której zupełnie zapomniałem  mianowicie SuperBomba  :(  oraz 57 rakiet oczywiście nie jest to wszystko ! nie ma zdjęcia szelek  20 x 1,75 oraz petard/emiterów  i kartonu drobnicy  to wszystko by się nie zmieściło na jednym zdjęciu niestety. :( dlatego wrzucam tyle zdjęć ile mogę. ;)  Koszt całkowity: 3700zł.

20181230_133321.thumb.jpg.710bb2948b2505d68d478b92b93f5804.jpg

 

 

20181230_133348.jpg

20181230_133955.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod niesamowitym wrażeniem?.Co za stuff.Kosmiczny grom efektownych i efektywnych wyrzutni.                                                                               Ja bym tak nie ryzykował??.Naprawde łóżko mogło Ci pęknąć?.Musi być twarde jak kamień?             Udanego Sylwestra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, damian7878 napisał:

Jestem pod niesamowitym wrażeniem?.Co za stuff.Kosmiczny grom efektownych i efektywnych wyrzutni.                                                                               Ja bym tak nie ryzykował??.Naprawde łóżko mogło Ci pęknąć?.Musi być twarde jak kamień?             Udanego Sylwestra?

Hahah ? Dzięki damianie to łóżko zapewne pamięta drugą wojne i faktycznie jest twarde jak job twoją mać nie co to te dzisiejsza hehe nie śpię na nim :P to w garażu stare łóżko dziadka ;) nie ma mowy bym to miał wtargiwać schodami na piętro trochę wysiłku to kosztowało.. ale chyba było warto. Szczęśliwego Nowego Roku damianie zrób pogrom w okolicy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...