Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rychu

[Rychu] Stuff 2018/2019

Polecane posty

OD czegoś trzeba zacząć. Tylko jaki plan ? Pokaz ? Pojedyncze odpalanie ? Jakiś budżet ? :D

W Planach były zakupy z PyroMoravi, Panty, Triplex'a oraz Jorge, ale pojawiły mi się możliwości tanich zakupów w Komecie. Ogólny plan to taki jak w poprzednim roku - pokaz :) Budżet - generalnie bez szaleństw. Myślę aby zamknąć się w podobnej kwocie jak w ubiegłym roku patrz foto. Do 1000zl

Edit.: Mała aktualizacja: IMG_20181027_095521.jpg.e773815d982c5fae4f699ce856ff522b.jpg

Obecnie prezentuje się tak... IMG_20181027_100036.jpg.c86107840cdc411e5674a2c64cbbe346.jpg

Aktualizacja - w wolnej chwili rozpakuję, w paczce m.in kalibry 50mm i wyrzutnie Funke

IMG_20181031_173822.jpg

W paczce było to:

IMG_20181101_062023.thumb.jpg.9c5988e67257d99867a723f16295fde8.jpg

Początek był skromny, teraz mamy listopad a ty  już masz sporo dobrego towaru :D Zobaczymy co jeszcze przygotujesz... do sylwestra zostało jeszcze trochę czasu ^^

Że też wcześniej tu nie zajrzałem.Genialne zakupy.Uwielbiam kątówki.Tak naprawde każda mi sie podobala ktora mialem.Ten szeroki obraz widowiska i czesto te cudne miny...Crump powinien przyćmić twoja okolice😊.Widze,ze urozmaiciles stuff względem importerów😊.Kostki godne zazdroszczenia i duzej pochwały w twoim kierunku😊.

Początek niepozorny a tu tak dołożyłeś do pieca :D Kostki prima sort, bardzo Ciekawa jest ta 50mm, interesujące jak wypadnie na żywo ;)

Rychu tak jak mówiłeś, Gliwice w tym roku też dobrze zatrzasa i Niebem i Ziemia, konkretne kostki bez zbędnego gruzu, bardzo mi się podoba 😉

Dnia 3.11.2018 o 12:24, Mroczny napisał:

Początek był skromny, teraz mamy listopad a ty  już masz sporo dobrego towaru :D Zobaczymy co jeszcze przygotujesz... do sylwestra zostało jeszcze trochę czasu ^^

Na początku były projekty i plany, które się z biegiem czasu się zmieniały.

20 godzin temu, damian7878 napisał:

Że też wcześniej tu nie zajrzałem.Genialne zakupy.Uwielbiam kątówki.Tak naprawde każda mi sie podobala ktora mialem.Ten szeroki obraz widowiska i czesto te cudne miny...Crump powinien przyćmić twoja okolice😊.Widze,ze urozmaiciles stuff względem importerów😊.Kostki godne zazdroszczenia i duzej pochwały w twoim kierunku😊.

Zapraszam częściej, może jeszcze się tu coś nowego pojawi. Też lubię pirotechnikę w układzie \|/ - to zrobi swoje :) choć w zeszłym roku Crump mnie nie powalił jakością ale zaskoczył rozmachem :D 10 strzałów w jednej serii zajmuje sporą cześć nieba :D Co do importerów to jak wyżej.. z przyczyn finansowych i stan magazynowy sklepów zakupy i plany modyfikuję na bieżąco.

19 godzin temu, piropiotr223 napisał:

Początek niepozorny a tu tak dołożyłeś do pieca :D Kostki prima sort, bardzo Ciekawa jest ta 50mm, interesujące jak wypadnie na żywo ;)

Do pieca to dołożę jak wszystko podłączę i odpalę, w tedy to się dopiero zrobi piekarnik :D i ciekawe czy zostanie siwo po pokazie :D - Też mnie ciekawi New Altitude A - PS15256 - jednak nie ukrywam, wolę układy \|/

9 godzin temu, luk2583 napisał:

Rychu tak jak mówiłeś, Gliwice w tym roku też dobrze zatrzasa i Niebem i Ziemia, konkretne kostki bez zbędnego gruzu, bardzo mi się podoba 😉

Mam nadzieję, że nie tylko Gliwice. Na gruz jestem za stary ;) to już mnie nie bawi. Lubię konkrety.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować