Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatam jestem nowy na tym forum chciałbym zaprosić was na mój kanał gdzie znajdzie się głównie pirotechnika 

linki do filmów : 

- A Nazwa Kanału KingsOfPyro

 

-

-

 Mam nadzieję ze docenicie pracę ekipy KingOfPyro Możecie zostawić komentarz pod filmem czy coś mamy zmienić czy też bądź nie :) 

Pozdrawiamy z całą ekipą KingsOfPyro 

Jak ktoś by chciał się skontaktować to linki do grupki na fb pod filmami są Zapraszamy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na początki kanału to jest dobrze. Nawet bardzo dobrze. Ciekawa i zachęcająca wejściówka w klimatach Machonego i muzyczki puszczanej pod koniec rundy w Counter Strike'u. Odpalanie idzie całkiem dynamicznie, bez zbędnych przerw, tu duży plus (pierwsze video).

Jedyne co bym zmienił - tutaj komentarz tyczy się drugiego video - trzymałbym się dokładnych nazw fajerwerków jakie podajesz w lewym dolnym rogu. Najlepiej podać symbol + nazwę artykułu + importera w nawiasie. Gdybyś napisał PXP207 HOT (Piromax), widz wiedziałbym czym strzelasz. W przypadku, gdy napisałeś "cukierek", to nikt nie wie o jaki dokładnie cukierek chodzi, a petard w kształcie cukierka jest wiele.

Co do filmików ze stuffu z Sylwestra (trzecie video). Rozumiem, że prowadzisz kanał YouTube, stąd też forma jest video. W przypadku wstawiania stuffu tutaj na forum zdecydowanie wolimy jedno dobre i ostre zdjęcie w wysokiej rozdzielczości. Wtedy każdy widzi wszystko za jednym spojrzeniem nie tracąc czasu.

Na razie nie oczekuj zbyt wielkiego przypływu fanów z forum, bo jest dopiero luty. Jeśli idziesz na grzyby i zamiast sięgnąć ręką po grzyba, wkładasz rękę w śnieżną zaspę, to jest to tylko znak, że jeszcze nie sezon ; )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...