Take care of safety!

 

Coronavirus (COVID-19) poses a very serious threat to many people in the world. However, we can all help stop the danger. If possible, stay home to protect yourself and others.

If you want to learn more about the current situation and the recommendations of the World Health Organization (WHO) -> click <-

Jump to content

Recommended Posts

Wiatam jestem nowy na tym forum chciałbym zaprosić was na mój kanał gdzie znajdzie się głównie pirotechnika 

linki do filmów : 

- A Nazwa Kanału KingsOfPyro

 

-

-

 Mam nadzieję ze docenicie pracę ekipy KingOfPyro Możecie zostawić komentarz pod filmem czy coś mamy zmienić czy też bądź nie :) 

Pozdrawiamy z całą ekipą KingsOfPyro 

Jak ktoś by chciał się skontaktować to linki do grupki na fb pod filmami są Zapraszamy 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak na początki kanału to jest dobrze. Nawet bardzo dobrze. Ciekawa i zachęcająca wejściówka w klimatach Machonego i muzyczki puszczanej pod koniec rundy w Counter Strike'u. Odpalanie idzie całkiem dynamicznie, bez zbędnych przerw, tu duży plus (pierwsze video).

Jedyne co bym zmienił - tutaj komentarz tyczy się drugiego video - trzymałbym się dokładnych nazw fajerwerków jakie podajesz w lewym dolnym rogu. Najlepiej podać symbol + nazwę artykułu + importera w nawiasie. Gdybyś napisał PXP207 HOT (Piromax), widz wiedziałbym czym strzelasz. W przypadku, gdy napisałeś "cukierek", to nikt nie wie o jaki dokładnie cukierek chodzi, a petard w kształcie cukierka jest wiele.

Co do filmików ze stuffu z Sylwestra (trzecie video). Rozumiem, że prowadzisz kanał YouTube, stąd też forma jest video. W przypadku wstawiania stuffu tutaj na forum zdecydowanie wolimy jedno dobre i ostre zdjęcie w wysokiej rozdzielczości. Wtedy każdy widzi wszystko za jednym spojrzeniem nie tracąc czasu.

Na razie nie oczekuj zbyt wielkiego przypływu fanów z forum, bo jest dopiero luty. Jeśli idziesz na grzyby i zamiast sięgnąć ręką po grzyba, wkładasz rękę w śnieżną zaspę, to jest to tylko znak, że jeszcze nie sezon ; )

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...