Skocz do zawartości
  • 0

stuff w biedronce


Fear

Co lepiej wybrać?  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Mo?dzierz, Sfinx, KungFu
      9
    • Sfinx, Kungfu, Hot, Artik
      5
    • Jeszcze inaczej...
      4


Pytanie

właśnie mam problem co kupić w biedronce, mam na to 60 zł i myślałem o tym: moźdizerz, kung-fu, arctic, hot, to będzie razem ok 60zł, albo zamiast moździerza sfinxa... co będzie lepsze?a moze wogóle jumbo jety kupić?
ci, co wybiorą opcje "jeszcze inaczej" proszeni są o napisanie mi tu posta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja bym wziął:

Sfinxa - 25zł
Możdzierz - 25zł
Arctic - 8zł
--------------------------
wychodzi 58zł.

--------------------------
Jak chciałbyś jeszcze jakiś rakiety to możesz zrezygnować z moździerza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ano właśnie, zależy mia na tym kungfu jednak... lubie się bawić a w biedrze kupi 90% stuffu, kumpela ma miec coprawda jupitera, ale jednak, z moźdizerza nie wiem czy zrezygnować, ponieważ wyrzutnia to tylko podpalam i 35 sekund, a moździerzem można sie bawić, raz teraz, raz potem... co inni o tym sądzą? zrezygnować z moździerza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowanie proponowałbym Ci
sfinxa - 25 zł
kung fu x 2- 16zł
arctic - 8zł
hot - 8zł
razem 57 zł :wink:
Jak lubisz zabawę to masz 2 kung fu no i jeszcze sprawdzonego sfinxa, arctica i nowość - hota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to jeszcze takie małe pytanko, z tym moździerzem jest naprawde tak źle, że go nie polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po prostu wg mnie bardziej opłacalny jest sfinx. Ma więcej strzałów i lecą po kolei raz za razem. To daje lepszy efekt. Jak wolisz jednorazowe efekty to kup moździerz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Fear ja Ci proponuję dozbierac 22 złote i kupić: :mrgreen:

Sfinx-25
Moździeż-25
Kung-Fu-16
Arctic-8
Hot-8

To bedzie najlepsze rozwiazanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

chyba zostane przy moźdizerzu, ogólnie to wydam max 70zł niestety, chyba, ze stanie się cud, wtedy kupie wszystko, a ten top secret to może jego zamiast tego Hot'a albo kobre? (wole się ze wszystkim upewnić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z Kobrą sobie daj spokój chyba że lubisz rzymskie ognie,Top Secret tylko 3 rakiety z 4 mają efekt jako taki 4 rakieta to spadochron,więc najlepszym rozwiązaniem będzie HOT bo jeszcze nikt go nie miał i nie znamy efektów, ale w końcu musi być ten pierwszy raz :mrgreen:

Stawiam Na HOT :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja planuję kupić te produkty, jednak nie jestem jeszcze w 100% pewny.

Sfinx 25zł
kung-fu 8zł
hot 8zł
razem 41PLN

Ci proponuję kupić to samo, według mnie dwa najlepsze produkty w swojej cenie plus nowość hot :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ankieta dodana!
ci, co wybiorą opcje "jeszcze inaczej" proszeni są o napisanie im tu posta...
ankieta zostanie zamknięta, jak któraś z w/w pozycji otrzyma conajmniej 7 głosów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja kupie:

-sfinx
-moździerz
-2x kung fu
-2xArctic
-2xHot

Jeszcze zobacze co w tesco będzie i po jakiej cenie.Jak w tesco nie będzie nic ciekawego to kupie jeszcze jeden moździerz lub jeszcze jeden sfinx.Ja wziąłem opcje jeszcze inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

wszyscy widze biorą te małe wyrzutnie... a ja na nie leję, wolę za te prawie 20 zł kupić jedną dużo lepszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja też wziąłem opcje inaczej, ja polecam:
Sfinx 25 zł
Moździerz lub Jumbo Jet 25 zł (Jumbo są lepsze troche ale jest ich mniej, więc o tym to byś musiał sam zadecydować :) )
Arctic 8zł
Hot 8zł
= 66 zł
6 zł więcej to nie tak dużo, wyżebrzesz na pewno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jejku ludzie..... dlaczego piszecie: "ja kupuje coś tam coś tam, chyba że bedzie coś fajnego gdzieś tam gdzieś tam" macie pomóc Firkowi a nie się chwalić co wy kupicie.
So, ja bym Ci radził kupić moździerz, sfinks i arctic, chyba że wolisz pierdółki to kung-fu
I tak pewnie się powtórzyłem, bo jedyne sensowne produkty to kung-fu, moździerz, sfinks, arctic... a co do HOT nic nie wiadomo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja biorę Sfinxa, Moździerz, Kung Fu x3, Hot i Arctic. Może jeszcze wezmę ze dwie paczki cyrkoblic Jorga. Bierz Sfinxa, Moździerz, Kung Fu, Hot i Arctic jak ci styknie pieniędzy. Chyba 14 zł to zdołasz dozbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

sprawa jest jasna, nagły przypływ gotówki i biorę kung-fu, jupiter, artic, hot, sfinx, moździerz...
temat proszę zamknąć, ale nie usuwać, ponieważ pomoże innym userom w dobraniu stuffu z biedry... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...