Skocz do zawartości

Mój stuff na sylwka 2017/18


JumboPIRO

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! :D

W tym roku stawiam na huk, zabawę ale znajdą się też wyroby które dadzą spoko efekt na niebie o godzinie 00. ;) Jak na razie trzymam w domu zawartość przesyłki z Fajerwerki Market (serdeczie polecam ten sklepik). I czekam na 2 część z BIgFuna

. Możliwe że kupię coś jeszcze z PiroPolska, i z marketów (Biedronka itp.) O wszystkim będę informować dodając nowe posty. :D

 

 

 

Fajerwerki Market:

- 30 opakowań Picollo Corsair Joge

- 1 zestaw kosmos Jorge

- 1 opakowanie TC3 Tropic

- 10 opakowań K0203 Śmieszek (Dziękuję za super gratis <3)

- 2 opakowania Explosive I Jorge

- 1 flara zielona Triplex

- 1 karabinek 200 strzałów

- Nieokreślona ilość motylków Jorge Kometa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kup chociaż jedną wyrzutnie 30mm bo nie wiem co masz na myśli spoko efekt na niebie hehe... Ja w petardy nie gustuje bo dla mnie żadna przyjemność chodź czasem odpale pare petard... Ale o gustach się nie dyskutuje. Będzie paka rób ZDJĘCIE i wstawiaj na forum !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kup chociaż jedną wyrzutnie 30mm bo nie wiem co masz na myśli spoko efekt na niebie hehe... Ja w petardy nie gustuje bo dla mnie żadna przyjemność chodź czasem odpale pare petard... Ale o gustach się nie dyskutuje. Będzie paka rób ZDJĘCIE i wstawiaj na forum !

Oczywiście że dam zdjęcia. :D Nie zbyt lubię wyrzutnie,wole rakiety. Ale będzie trochę wyrzutni. :DD To dopiero będzie mój 3 w życiu stuff powyżej 100, młody jestem ... ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli planujesz jeszcze jakieś zakupy i tak jak mówisz stawiasz na huk ja proponuję dokupić jakieś konkretniejsze tj.mocniejsze petardy/emitery. Również chętnie zobaczę zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli planujesz jeszcze jakieś zakupy i tak jak mówisz stawiasz na huk ja proponuję dokupić jakieś konkretniejsze tj.mocniejsze petardy/emitery. Również chętnie zobaczę zdjęcia :)

Spokojnie, będą mocne petardy. :> Zdjęcia dodam w grudniu :DDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam,że masz z 15 lat,kiedy ja tyle miałem(Boże kiedy to było) też wydawałem 100 kilka zł na piro.Mówisz,że nie lubisz wyrzutni...hmmm powiem tak ja nie wierze by ktoś lubi petardy,rakiety a nie lubi wyrzutni.Mówi się tak bo po prostu wyrzutnie są droższe,odpala się je raz i ktoś z góry określa,że są gorsze bo w jego mniemaniu nieopłacalne a nie bierze pod uwagę efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie coś w tym jest, wyrzutnia ciut lepsiejsza to jakieś 100 zł. Odpalasz, 30 sekund i nie ma :) Z drugiej strony sylwester jest raz w roku i jakoś to trzeba uczcić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam,że masz z 15 lat,kiedy ja tyle miałem(Boże kiedy to było) też wydawałem 100 kilka zł na piro.Mówisz,że nie lubisz wyrzutni...hmmm powiem tak ja nie wierze by ktoś lubi petardy,rakiety a nie lubi wyrzutni.Mówi się tak bo po prostu wyrzutnie są droższe,odpala się je raz i ktoś z góry określa,że są gorsze bo w jego mniemaniu nieopłacalne a nie bierze pod uwagę efektu.

No, o to też chodzi. ale wole sobie odpaalic troche rakiet niz 2 wyrzutnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, o to też chodzi. ale wole sobie odpaalic troche rakiet niz 2 wyrzutnie

Ja też lubie petardy ;) Ale kostki to kostki ;P Osobiści uważam ,że 30 paczek picollo to strata kasy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubie petardy ;) Ale kostki to kostki ;P Osobiści uważam ,że 30 paczek picollo to strata kasy .

Przed ustawą kupiłem. Bo dla mnie tradycja mieć picollo. z 2 paczki zostają na pamiątke. Jakies 10 paczek zostawiłem reszta na karabinki poszła,:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokup jakieś porządne rakiety i jedną wyrzutnię do 20zł(Magma).

Planuje własnie magme kupic:D Rakiety kupilem na bigfunie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na fotkę, bo na razie stuffu nie ma... dokup jakieś mocne petardy chociaż jedna kostkę i stuff będzie ok :)

Fotki dam jak przyjdzie paczka z big funa. cos im sie nei spieszy z wyslaniem. Kupilem fire arta 5 i planuje kupic magme. petardy mocne beda... spkojnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i paczka z BigFuna. :D A w niej:

- Hammer H1 Gao

- Grom 4 Triplex

- Żuki Kometa

- Szalony Pirat Kometa

- Saturn Misless 50 Jorge

- Saturn Misless 25 Jorge

- Fire Art 5 Piromax

- Mercury Triplex

-Magic Balls Piromax

- Smoke PXM30 Piromax

W sumie mało tego, ale mi starczy, Jeszcze w Piro Polska kupię jakąś lepszą kostkę i palnik do odpalania tego wszystkiego. W święta dodam zdjęcie całości, bo jeszcze kupię coś z marketów.;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie będziesz miał dużo zabawy na sylwestra, tak jak piszesz dokup jeszcze jakąś kostkę i będzie gitarka :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie będziesz miał dużo zabawy na sylwestra, tak jak piszesz dokup jeszcze jakąś kostkę i będzie gitarka :xmas_happy:

Dziś zamawiam z PiroPolska taką jedną wiekszą wyrzutnie od triplexa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...