Jump to content
Sign in to follow this  
adrian21

[adrian21] stuff 17/18

Recommended Posts

Witam :D jak co roku trzeba uczcić zakończenie roku pozytywnie :fireworks: . Na ile pozwoli budżet tyle będzie piro, plan jest taki aby była zabawa i efekt co wyjdzie będzie wiadomo pod koniec grudnia.Pierwsza paczka z PiroPolska: :xmas_happy:

Dragon - czerwiec
Dragon - wrzesień
Pumpkins-NS116050

https://www.fotosik.pl/zdjecie/91739c5bbf7b5a29

Paczka z PiroArt
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/d0bc70ad027bfa51

Kolejna paczka zamówiona na FM powinna być w połowie tygdodnia :67675:

Pozdrawiam :D

Całkiem fajnie to wygląda masz dwie 49 1,2", Puppkinsa który jest bardzo ładny, sztandarową kątówkę, parę petard i kostki od klaska których bardzo jestem ciekaw. Jedynie te dwa smoki mi jakoś tak źle w oczy patrzą :P oby dobrze wypadły :)

Zdecydowanie na plus oceniam twoją zawartość.Są smoki będzie moc :D .Myśle,że cena ich na piropolska jest bardzo satysfakcjonująca dlatego nawet jeśli nie mają już takiej jakości jak kiedyś to nie ma co narzekać.Stuff bardzo ładny dla oka :)

Dzięki za miłe słowa :xmas_happy: Co do smoków myślę że nie są aż takie złe zresztą przekonam się 31 :xmas_laugh:
A dziś właśnie przyszła paczka z FM(jak zwykle perfekcyjnie zapakowana). Była to ostatnia paczka z internetu teraz może coś tylko dojdzie z marketów

Zdjecie całości jak zwykle pod koniec grudnia :67675:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/3840c49762c903cd

Sam zazdroszczę Smoczych wyrzutni, cały czas się zastanawiam nad zakupem. Taka ciekawostka odnośnie grafik, autorem jest KEREM BEYIT, w 2010 roku można było zakupić Smoczy kalnedaż z tymi właśnie grafikami, posiadam taki do dziś, bo szkoda mi go wyrzucić ze względu na piękne grafiki smoków :D .

Zapierałem sie że nic więcej nie zamówię nie udało się, zamówiłem kolejną paczke z FM i teraz stwierdzam że to chyba jeszcze nie koniec :xmas_smile:

41866c21f2f9873egen.jpg

Edited by endriu123457
edytowałem aby było zdjęcie bez linku ;)

Sam zazdroszczę Smoczych wyrzutni, cały czas się zastanawiam nad zakupem. Taka ciekawostka odnośnie grafik, autorem jest KEREM BEYIT, w 2010 roku można było zakupić Smoczy kalnedaż z tymi właśnie grafikami, posiadam taki do dziś, bo szkoda mi go wyrzucić ze względu na piękne grafiki smoków :D .

Dzięki za info. Grafiki cieszą oko i to najważniejsze. Wracajać do stuffu. Również miałem Czerwiec przed rokiem i trzymał poziom, aczkolwiek d*py nie urwał.