Skocz do zawartości

SM2115 Asteroid


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

Piękna wyrzutnia :!: Efekt jak na jej wielkość jest świetny; dość duża złota chryzantema, która po eksplozji zaczyna opadać :wink: Miałem kiedyś wyrzutnię Meteor z Biedronki o takim samym opisie efektu - bardzo on mi się spodobał.
Za tą cenę jak najbardziej się opłaca, ta wyrzutnia to mój priorytet w zakupach na sylwestra. :smile:

Ocena: 9+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia z dosyć ciekawym efektem.
Bardzo duża opadająca chryzantema.
4 rakiety o podobnym efekcie kosztują gdzieś 20zł, więc wyrzutnia jest jak najbardziej opłacalna.
9/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wyrzutnia jest przepiękna. Jak odpalałem ją na żywo tworzyła ogromną brokatową palmę, aż się ludzie w blokach zachwycili zaczęli bić brawo (na serio :mrgreen: ) Polecam ją każdemu.

10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna wyrzutnia,piękne chryzantemki :mrgreen: pierwszy raz spotykam się z takim efektem z takiego kalibru :razz: trzeba pomyśleć nad dołączeniem jej do stuffu.


9/10

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, szkoda że jej nie kupiłem bo ma śliczny efekt. Dzięki za video bo wcześniej tego nie widziałem. Bardzo podoba mi się ta wyrzutnia. Cena jak na 16 strzałów może i nie najmniejsza, ale jak za taki efekt. Plus za fajną poligrafię :mrgreen:
9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zachwycony . W sylwestra w tamtym roku ktoś kilka domów dalej taką miał , i od razu jej zapragnąłem :D Na pewno znajdzie się w moim tegorocznym stuffie . Tylko cena trochę wysoka , ale warto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

Wyrzutnia jest bardzo ładna ma ładne efekty i nie jest wcale droga
widziałem na filmie i mi sie spodobała ;) ale jak wiadomo
w rzeczywistości wygląda dużo lepiej ;) ocen jak na taką cene 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

O co chodzi? Czemu na 2 filmikach wyglada inaczej? Jak obejzalem pierwszy (jorge) bylem pod wrazeniem a ten drugi nie jest juz taki super...ale i tak fajne 8/10 a pierwszy filmik oczywiscie 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film wyrzutni Asteroid z mojego Sylwestra 2007/2008.

:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=l-PlF2GBSKA

Szczerze powiem, że spodziewałem się po tej wyrzutni czegoś lepszego. Efekty ma naprawdę mizerne, jak dla mnie przynajmniej (kasjopeja ma podobny efekt a jest dużo tańsza, ta z filmu Felixa). Nie jestem pewien, ale chyba dwa lata temu efekt tej wyrzutni był inny :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...