Skocz do zawartości

Titanblitz 3 Funke


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa Produktu: Titanblitz 3

Importer: Funke

Kod: FP3-TB MIX/R/B/G

Opakowanie: 20 szt

Efekt: Czerwona/Zielona/Niebieska Flara lub Crackling do tego Huk z efektem titanium biggrin.png

Nec: 4g

Cena: +/- 30zł

Moja Opinia: Petardy można kupić w wersji zielonej, czerwonej, niebieskiej lub MIX w tej ostatniej mamy 4 rodzaje łącznie z cracklingiem :> Jak najbardziej opłacalne mocne petardy

 

Filmik i Fotkę dodam w przyszłym tygodniu biggrin.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petardy z klasą ! :) testowałem wczoraj efekt Titanium powalił mnie z nóg ! Jedyne co jest minusem to cena ale jest ich 20 szt w paczce więc cena 29 zł za paczkę tak nie boli. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Za 28 zł na BombaShopie.

 

Dzisiaj testowałem i są wręcz kapitalne. Coś jak FP3 stare dobre, tylko, że z efektem np craclingu :)

I do tego efekt tytanu jest bardzo duży jak na takie małe petardki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to Hitem to będa emitery dźwięku. 1 miejsce w sile wybuchu ma jednak Matabrujas, Drugie miejsce zajmuje Gorilla Bomb a Trzecie miejsce w sile wybuchu zajmuje Crazy Robots. Matabrujasy są silniejsze niż zeszłoroczne zielone Txp859 Super Cracker.

Osobiście nie testowałem Matarbujas:) Gorilla bomb z nwp walą na głowe wszystkie te emitery :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te nowe maty i tak za bardzo nie ma o czym rozmawiać petarda jak petarda dla mnie średniej mocy, jedyny plus to, że nie ma flary i fajnie przez to nadaje się do karabinku na qm :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jeszcze niecały rok temu najgłosniejszą petardą był txp859 super cracker.

Pamiętam jak czytałem na sb że mają 300db, walą jak z armaty i startujący samolot to przy nich elektryczna szczoteczka do zębów.

Nie sądzę, że jakieś masturbasy są w stanie pobić tę potęgę.

Ostatecznie wypowiem się po przeprowadzeniu profesjonalnego testu zrzucając obie petardy z balkonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce mój własny test ponad 160 petard wszystkich wspomnianych :) CR=matabrujas praktycznie z tym że CR ma chyba nieco większą moc destrukcji (potwierdzone testem w piasku) Titanblitzy praktycznie identycznie do emiterów ale to inny rodzaj huku (mi się bardziej podobał) i ten niesamowity tytan, najlepszy przy zielonej flarze był :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już nie mogę się doczekać jak Będziesz zaskoczony matabrujasami bo Crazy roboty i txp859 się kryją 2 razy- z 10 metrów od wybuchu mnie normalnie odrzuciło i dźwięk i bas przeszył ciało w środku. Gorilla bomb potężniej walneła od crazy i super cracker ale z matabrujasem gorilla bomb stara czy nowa to nie ma szans. Zapytajcie się Fanatyk piro nik na youtube, a tu na forum on ma tu nik autostop95 tu jego filmik na youtube, on sam też sie ździwił że tak mocno wybuchają i nie byl na to przygotowany . Mega piratki, dum bumy czy titanblitz to są przynajmniej ze 2 razy słabsze. Nie chcecie mi wierzyć na słowo- no w sumie bo ja też bym nie uwierzył jeśli bym nie poczuł wybuchu na własnym ciele- dlatego kupcie matabrujasy i sie sami przekonajcie.

 

To ja pozdrawiam, że sugerujesz się tylko filmami :x Przetestuj coś osobiście i wtedy pisz rzetelne opinie :P Co do titan-blitzów i innych petard z funke [typu FP5[...] dla mnie emitery wypadały słabiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Bardzo dobre, świetnie się bawiłem odpalając je a to wszystko przez tytan połączony z konkretnym hukiem(flara też ok) naprawdę super petardy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...