Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Cycu

Sklep stacjonarny PiroPolska.pl CZELADŹ/SOSNOWIEC/KATOWICE

Polecane posty

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego mieszczącego się w Czeladzi, przy ulicy Związku Orła Białego 9.

W ofercie mamy także rakiety, ognie rzymskie oraz różne akcesoria pirotechniczne niedostępne na stronie www.

Godziny otwarcia:

W grudniu:

Od poniedziałku do niedzieli 9-17 a czasem nawet do 22.

Google Maps: https://www.google.pl/maps/dir/50.3201948,19.0727879//@50.3197598,19.073142,18z

www.PiroPolska.pl

Tagi:

Sklep z pirotechniką Będzin, Sklep z pirotechniką Sosnowiec, Sklep z pirotechniką Katowice, Sklep z pirotechniką Dąbrowa Górnicza, Sklep z pirotechniką Siemianowice Śląskie, Sklep z pirotechniką Bytom, Sklep z pirotechniką śląskie, Sklep z fajerwerkami śląskie.

Życzę wam powodzenia i dużo klientów ! :) ja osobiście Polecam sklep. :xmas_smile:

Ale rakiety i rzymiaki by sie przydały na stronie www ;) wtedy można wszystko kupić odrazu ;) pozdrawiam i też życzę Powodzenia.

Z tego co widziałem dużo nowości sie pojawiło w ofercie, jak czas pozwoli to z pewnością sie wybiorę.

Dziś byłem w sklepie stacjonarnym w Czeladzi i bardzo się zawiodłem. Wybór z tego co widać niby większy niż na stronie, ceny niskie ale wszystko odbywa się zza lady i tak na prawdę nie da się zobaczyć co jest na sklepie. Koleś od razu pyta się co chcemy no to gadam mu że chciałbym się dowiedzieć jakie są wyrzutnie i w jakich cenach na co usłyszałem że są różne od 20zł do 1000zł i mam określić jaki mam budżet lub przynieść listę co bym chciał. Pytam o jakieś wyrzutnie klasek większe w formie pokazu to typ mi wyjeżdża z kryptonem z piromaxa. One rowy tylko na zamowienie no ale cen juz nie chcieli podac. O wszystko co pytałem odpowiadał z wielka łaska a i tak czulem sie jakbym rozmawial z kims w obcym jezyku. Właściwie to tak jakby rozmawiać z machonym. Sklep internetowy jak najbardziej ok ale stacjonarnego nie polecam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować