Skocz do zawartości

[Pioter] Zestaw sylwestrowy 16/17


Pioter

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Obiecałem sobie, że zbytnio nic nie kupię ale czym byłby Sylwester bez dobrego piro... Póki co dotarła do mnie paczka z szelkami 2". Od razu mówię, że nie zamierzam wystrzelać wszystkiego w tym roku a i kilka sztuk dam starszemu bratu bo odkąd pamiętam lubił sobie w Sylwestra postrzelać z moździerza.

 

Czekam jeszcze na trochę petard i ze 2-4 wyrzutnie. Póki co wstawiam to, co dziś przyjechało.

 

ebbwrsem2rii.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policzyłem ile czego jest:

7x Flower wave

8x Golden glitter willow

5x Red Wave

7x Blue stars & white glitter

4x Red stars & white glitter

4x Red Blue double rings

1x Green wave

4x Colorful peony

 

Zabrakło niestety Red glittering willow oraz Crackling willow więc trzeba było trochę zmienić ilość pozostałych bombek. Green wave też miało być więcej ale w zasadzie cieszę się z tego, co mam. No i już myślę jak tu zapakować te parę sztuk bracholowi, będzie miał ubaw i "wooow" bo takimi bombkami jeszcze nie dane mu było strzelać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hoł hoł prawie się spóźniłem ale zapodam zdjęcia tego, co udało mi się upolować:

 

Paczka z drobnicą z PiroArt

9ghsxhwc92ey.png

 

Paczka od KrychFire

tmdycjdcb4pr.png

 

Hydra z carrefoura

m8ll6468u4cz.png

 

Całość zakupiona w 2016

4nty94strp9g.png

 

Jednak wszystkiego w tym roku nie odpalę bo po prostu szkoda mi kasy. Zostawiłem część na najbliższe 2-3 lata

ufse3n6i901u.png

 

Rozdzieliłem sobie wyrzutnie na pojedyncze ładunki i będę to odpalał zamiast mega nieopłacalnych rakiet a przy tym razem z drobnicą będę mógł się "delektować" efektami a nie patrzyć na nie hurtowo paląc w 2 minuty kilka stów.

cnov84towo8f.png

 

Pozdrawiam i udanego Sylwestra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które wyrzutnie rozdzieliłeś :D?

Świetne konkrety zakupiłeś.Dawno nie widziałem w stuffach Mistrala.Co do zawartości...nudy nie będzie tylko przyjemność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ze wszystkich "pobrałem" rurki tak by mieć różne efekty. Efekty z Mistrala są na prawdę mega. Duże trzeszczące palmy, długo się utrzymują i robią wiele zamieszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...