Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

POMOCY! Sylwester nadchodzi!


TestTech

Pytanie

Witam!

Na sam początek jaki sklep polecacie? Szukam taniego sklepu gdzie można wychaczyć fajne gratisy lub jak to tam się nazywa. Od 3 lat kupuje w FajerwerkiTanio bo mają fajny program że jak zrobię zakupy np za 110 zł to dostaje jakiś zestaw za 1 zł. I tu mam pytanie czy znacie jakiś sklep który posiada duży wybór w atrakcyjnych cenach i jakiś fajny dodatek do zamówień? Jestem zakochany w pirotechnice jednak to drogi gips więc wyszukuje jakiś fajnych wyrzutni np do 30 zł i tak z takich mniejszych ładnych kostek nabijam na kasę gdzieś z 200 zł. Jak w to robicie że co roku umiecie wydać duże pieniądze? Macie jakieś drzewko z banknotami? Gdzie takie można kupić? :)

 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum i dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Trochę dowciapne te ostatnie zdania.Po prostu jak ktoś lubi piro i pracuje to naprawdę te choćby 500zł to nie jest tak dużo.Ile to bezsensownie się dzisiaj wydaje kasy.Zamiast kupować fajusy i alkohol to można się zaopatrzyć w fajerwerki.

Co do sklepu i promocji to zajrzyj na fajerwerkimarket.pl.Pojawiła się tam nowa promocja a pozatym asortyment dość spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W sumie masz racje jak się odkłada to przez rok się nazbiera. Ja ten rok trochę przespałem i za późno zacząłem odkładać :) Tu poleciałem do Stanów i kasa znikła :) Dzięki za ten sklepik na pewno coś tam ciekawego wypatrzę :) A co polecacie z takich nie drogich wyrzutni żeby było ładnie na niebie i żeby nie kosztowało za dużo? I żeby trochę było :) Nie bawią mnie jakieś hukowe petardy jedynie wyrzutnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam od dzisiaj na Big Funie jest akcja +50% tzn za zakupy za np 100zł dorzucają Ci towar za 50zł. Gratisy dobiera sklep. Jeżeli chcesz dużo i tanio a myślę, że mają tam jeszcze sporo ciekawych fajerwerków, to chyba to jest dobra opcja.

Na fajerwerkimarket jest akcja -22% czy jakoś tak. Mają tam duży wybór zarówno petard jak i wyrzutni, moździerzy.

Podobnie na Piroart - bardzo duży wybór, ceny przystępne jednak aktualnie żadnej większej promocji.

Na taniefajerwerki do 4 grudnia to 20% - sam wybierasz gratisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie trzeba zarabiać dużo aby wydawać duze pieniądze,uważam że dla kogoś kto pracuje te 400-1000 zł to tak naprawdę nie wiele jeśli się odkłada w ciągu roku drobne sumy to wtedy tak nie boli i tego się nie odczuwa ;) Ja radziłbym tobie poczekać i jeszcze trochę się wstrzymać bo być może w marketach będzie więcej produktów a ceny wiele nie będą się różnić a w takim budżecie nie wiem czy jest sens robić zamówienie sam kurier to koszt 25-30 zł :) nawet uwzględniając gratisy jest to mało opłacalne bynajmniej moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Są 2 sklepy warte UWAGI PiroArt w którym zawsze jakiś gratis dostaniesz oraz Fireworld który ci sam osobiście polecam ponieważ ceny są bardzo atrakcyjne w którym przysługuje ci 15 % rabat pieniężny od sumy wydanej i możesz wybrać sobie za to dowolny produkt i tego bym się trzymał. :) ale możesz jeszcze poczekać z tydzień i wstrzymać się bo być może jeszcze się coś zmieni nie pózniej ponieważ często są problemy z dojściem paczek opóznienia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki Fireworld no bardzo fajne ceny :) Poczekam jeszcze z tydzień i złoże zamówienie :) Napewno się pochwale co tam zamówiłem. A jakie wyrzutnie polecacie jakieś tanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli chodzi o Sylwestrowe promocje, to zapraszamy do wzięcia udziału w akcji "wspólne kupowanie z ins-fireworks.pl". Przygotowaliśmy dla wszystkich:

- 10% rabat na cały asortyment,
- darmową przesyłkę przy zakupach powyżej 300zł,
- darmowe produkty dołączane do każdego zamówienia (do wyboru przez klienta),

- gadżety dołączane do każdego zamówienia.

Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/1831451960477133

 

Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...