Skocz do zawartości
superfajerwerki

superfajerwerki.com.pl

Polecane posty

Dzięki za dobre słowa, to motywuje do dalszej pracy! A jeśli chodzi o mikrofon i inne "inwestycje", na razie sprawdzam odbiór naszego kanału i od tego uzależniam dalszy rozwój. Biorąc pod uwagę komentarze, opinie , które pojawiły się od momentu pojawienia się filmu, to stwierdzam, że wygląda to dobrze i będą kolejne odcinki :) A może i nowy mikrofon wkrótce się pojawi :) 

Od dłuższego czasu czekałem na taki kanał a nie jakies gówno  gdzie robią z siebie pawiana dla pieniędzy. 

5 godzin temu, k4n4li4 napisał:

Od dłuższego czasu czekałem na taki kanał a nie jakies gówno  gdzie robią z siebie pawiana dla pieniędzy. 

Fajne uogólnienie ;) pawianie

Dnia 22.02.2019 o 00:05, superfajerwerki napisał:

Witam!

Chciałbym poinformować, że nasz sklep uruchomił nowy kanał pirotechniczny - SUPERFAJERWERKI TV.

Kanał będzie się głównie zajmował prezentowaniem produktów, które są w ofercie naszego sklepu, ale czasami pojawi się też tematyka militarna oraz survivalowa. 

Pierwszy odcinek jest dość długi, bo oprócz prezentacji produktów, została przedstawiona krótka historia sklepu oraz prowadzący kanał :)  

Na pierwszy ogień poszły rakiety marki Klasek z serii Signature Range.

I żeby zachęcić Was do zerknięcia na tę naszą pierwszą produkcję :)  informuję, że na filmie jest informacja o uruchomieniu dość ciekawego kodu rabatowego, warto sprawdzić :) 

Na razie to jest wersja robocza kanału, logo to takie zrobione na szybko, nie ma intra i ładnego baneru, ale wszystko w swoim czasie... Na razie zależało nam, żeby jak najszybciej uruchomić kanał. A to co najważniejsze - pirotechnika - jest na filmie!

Nasze doświadczenie jako prowadzący kanał Youtube jest malutkie, właściwie żadne. Ale nie przejmujemy się tym, prezentowane rakiety z pewnością wynagrodzą wszelkie braki, zająknięcia występujące w tym pierwszym odcinku.

Poniżej link:

https://www.youtube.com/channel/UCg6bjCakJlSB6fCUho4ghkw

Zapraszamy do oglądania!

SUPERFAJERWERKI TV

Czekam na dalszy rozwój i kanału i życzę powodzenia :) od siebie mogę doradzić żeby złymi głosami i małymi zasięgami się nie przejmować, wszak do sezonu daleko i nie jest do idealny moment aby mocno kanał o takiej tematyce rozwinąć ale przyjdzie sezon to i wszystko poleci w górę, byle wytrwać :D Super jest to że słychać prawdziwą radochę z odpalania w komentarzach a przez to pasję do tego co się robi, a jest to bardzo miłe w odbiorze, a nie suche prezentacje bez emocji czy komentarza :D

Dnia 23.02.2019 o 00:04, piropiotr223 napisał:

Fajne uogólnienie ;) pawianie

Czekam na dalszy rozwój i kanału i życzę powodzenia :) od siebie mogę doradzić żeby złymi głosami i małymi zasięgami się nie przejmować, wszak do sezonu daleko i nie jest do idealny moment aby mocno kanał o takiej tematyce rozwinąć ale przyjdzie sezon to i wszystko poleci w górę, byle wytrwać :D Super jest to że słychać prawdziwą radochę z odpalania w komentarzach a przez to pasję do tego co się robi, a jest to bardzo miłe w odbiorze, a nie suche prezentacje bez emocji czy komentarza :D

Dzięki za dobre słowo! Małymi zasięgami się nie przejmuję, domyślam się, że jest teraz martwy sezon i to ma duży wpływ na zasięg, a im bliżej sezonu, tym będzie lepiej. Z resztą wyniki chyba nie są takie złe jak na jeden filmik, który jest od kilku dni :)  Ale przede wszystkim cieszą mnie dobre opinie wśród forumowiczów, bo miałem wątpliwości czy odpalać taki projekt. A tu miłe zaskoczenie, więc będziemy rozwijać kanał, a szykuję niespodzianki, będzie się działo :) 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...