Skocz do zawartości

superfajerwerki.com.pl


superfajerwerki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.08.2022 o 15:06, Martino30 napisał:

Kiedy dokładnie będą na sklepie rakiety Tiger rocket i Storm rocket ? Czy trzeba zamawiać  indywidualnie na zamówienie? 

Jest szansa, że we wrześniu pojawią się Tiger Rocket, ale cena będzie 248 zł, o ile znowu ceny nie podwyższą :( 

Na ten moment mogę zaproponować Rocket Land - drogie, ale prezentują się bardzo dobrze:

http://www.superfajerwerki.com.pl/rocket-land-rs33r-p-1760.html

Cenę mogę trochę urwać jakby co.

W dniu 28.03.2022 o 20:15, Marteeno120 napisał:

Widzę, że trochę temat zamilkł, więc chciałbym się podzielić swoją opinią. W ostatnim czasie złożyłem dwa zamówienia i o obu przypadkach przesyłka dobrze zabezpieczona wszystko dotarło całe. Duży plus jak dla mnie za recykling materiałów, zarówno opakowań jak i wypełniacza. Szkoda tylko że nie macie opcji dostawy do paczkomatu. Ceny jak na obecne czasy przystępne, a co za tym idzie planowany jest już kolejny zakup :)

Dziękuję za opinię! Niestety ceny rosną, ale jakby co to można ze mną ponegocjować :)

Chyba, że będzie gorący okres przedsylwestrowy, to już wtedy o rabaty czy też gratisy będzie bardzo ciężko.

Jeśli chodzi o paczkomat, to prywatnie po umówieniu się, również mogę nadać paczkę do paczkomatu. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...