Skocz do zawartości

fajerwerki.shop.pl


virus68

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy nowym sklepem w sieci, ceny może i nie sa za najlepsze ale będziemy się starać by były niższe, jako nowy sklep nie mamy swojej pozycji na rynku i pewnie długo jej nie bedziemy miec lecz nic nie przychodzi odrazu :) Jako na poczatek dajemy kupony na zakupy 20 zł rabatu i gratisy od nas na dobry poczatek dla kupujących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Zamówłem trochę piro do zabawy przed 24 z wyprzedaży oraz kilka emiterów i wszystko cacy :D Koszt. 99zł grstisy za 4zł (paczka stroboskopów pirats, te małe rakietki). Jedynym minusem to, że ta wyrzutnia (rzymianka) 100 strzałów miała podstawkę złamaną, ale i z tym sobie poradzę :D

 

Dzięki za paczkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejne zamówienie przyszło. Tamtyn razem zamówiłem za 99zł i gratisów za ok 4 zł.

 

Tym razem za 150 i gratisów za 1.20 zł.

W paczce nie było niestety tych chrupków :D a wyrzutnia fish lekko wytarta.

I tak wszystko na + bo takie promocje są nsjlepsze ;D polecam sklep serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Super sklep nie ma co ale czego się spodziewać jak pracują tam kumple marcinatora. Wiszą mi nagrodę za konkurs z przed 2 miesięcy - bon na 100zł.

Najpierw pojechali na pyronale i napisali, że nagrody będą jak wrócą, nie było ich tydzień. Nastepnie mieli problemy na witrynie internetowej które ciągnęły się z miesiąc i pisali, że jak je naprawią to roześlą nagrody. W międzyczasie wyłapałem blokadę na facebooku i nie mogłem pisać a poprosili o kontakt tą drogą.  Napisałem do nich na forum i dogadaliśmy się, że mam napisać na fb jak zdejmą mi blokadę. Napisałem tak jak się umówiliśmy i to nawet kilka razy ale nikt nie odpowiadał, byłem ignorowany. W międzyczasie wygrałem drugą nagrodę w ich następnym konkursie to napisałem do nich jeszcze raz ale zero odezwu. Po kilku dniach bez żadnego odezwu dostałem nagrodę z durgiego konkursu więc piszę do nich, że co z moją poprzednią nagrodą. Odpisali mi, że czemu dopiero teraz piszę jak już wysłali mi paczkę. Ja do nich, że pisałem kilka razy ale nikt nie odpowiadał to mi odpowiedzieli, że mieli duzo roboty i nie mogą o wszystkim pamiętać. Nastepnie wytłumaczyli mi, że kody u nich nie działają i zamiast nich miały być paczki ale moja przepadła i może następnym razem coś wygram. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecinne zagranie proszę Pana. jak byś w każdym miejscu pisał i pokazywał się jako jedna osoba to była by inna rozmowa a nie w każdym miejscu jestes jako kto inny. Nie dociera do ciebie co piszemy że nagroda nie przepadła a nie mamy obecnie mozliwości wystawienia kodu kwotowego za wygraną. Każdy inny dostał swoja nagrode a ty teraz rozdmuchujesz przypadek jaki powstał. Nie potrafisz przyjąć do wiadomości. Sposób w jaki teraz to piszesz pokazuje jak bardzo zależy tobie na nagrodzie. I zacznijmy. My nie mieliśmy blokady na facebooku za łamanie regulaminu społeczności. Piszesz tu jako kto inny niz wygrał konkurs więc skąd wiadomo że to ty ??. Ogarnij sie kolego bo takim podejściem do niczego nie dojdziesz. Dodam iz tu żadne kumple Marcinatora nie rządzą więc wypraszamy sobie takie słowa. Dodam że wisiec to możemy dwa złote w sklepie a nie nagrodę, troche grzeczności. Mało że robimy konkursy to jeszcze źle w d*pie. To nie bedzie żadnego 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakoś wprost nie możecie napisać tylko ogólnikami typu "nastepnym razem"

Miałem blokadę ale uzgodniliśmy na forum, że mam napisać jak mnie odblokują, napisałem a wy nie odpisujecie a potem pretensje, że to ja się nie odezwałem. Kuriozum. A moja wina też nie jest, że macie słaby cms i wam się witryna internetowa psuje. To, że wyjechaliście na pyronale na tydzień i nic o nagrodach nie wspomnieliście to też nie moja wina.

 

Teraz to już mi nie zależy na nagrodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Bardzo ale to bardzo solidnie zabezpieczona paczka,wysyłka praktycznie natychmiast.Polecam z czystym sumieniem! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Cały czas sklep trzyma najwyższy poziom na każdym etapie zamówienia! :) 

Edytowane przez Grubbert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
17 godzin temu, bukaszukas napisał:

czy dostawa do holandii jest bezpieczna? i jakie sa ryzyka?

Jeśli przetrzepią paczkę na granicy to masz problem, bo jak wiadomo f3 w holandii jest nielegalne. Ale jeśli chodzi o sam sklep, to jest jak najbardziej legit, i ci tą paczkę wyślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep polecam, paczka zapakowana idealnie, nie można się doczepić o nic. Pierwszy raz zamawiałem w tym roku w tym sklepie na promocjach, wiem że się opłacało, wiem też że będę tutaj wracać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...