Skocz do zawartości

[Grzybek3001] Stuff 2016/17


Grzybek3001

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich :)

W tym roku postawiłem na jedną dobrą kostkę i dwie mniejsze oraz dość mocne petardy. Dodatkowo kilka innych piro bajerów do zabawy

Link:http://s10.ifotos.pl/img/IMG0301JP_axnnnpa.jpg

IMG0301JP_axnnnpa.jpg

Wyrzutnie

-Sorbet TXB023

-Stars Rain TXB611
-Selen PXB2007
-Saturn Missiles JW01

Petardy

-Super Cracker TXB859
-Dragon Boom PP038D/B

-Hand Granade K0212

Rakiety

-Diabolo JR1

Inne

-Koliber P5003
-Cyrkoblitz S (triplex)
-Festival Mini Balls TFB1u
-Fontanny FC4001-4


Zachęcam do komentowania i oceniania :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za taki budżet to bardzo fajny stuff. Masz piękną wyrzutnie na godzinę 0.00, dwie małe na rozgrzewkę, dwie paczki najlepszych petard i pierdoły do zabawy. Co prawda nie jest to w moim stylu stuff, ale każdy ma swój gust :) A co do sorbetu to będziesz na pewno mega zadowolony :cool: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zaczynałem 10 lat temu swoją przygode z piro taki stuff uznał bym za bardzo dobry,jednak teraz po kilku latach super strzelania kiedy mam już za sobą odpalonych 100tki wyrzutni uważam,że taka zawartość jest bardzo skromna.Wyrzutni jak na lekarstwo, no i w ogóle tego wszystkiego nie za dużo.Zakupiłeś hit ostatniego sezonu...wyrzutnię txb023 która jest podobno miażdżąco piękna.Będziesz z niej zadowolony na pewno.Co do reszty wyrzutnię Stars Rain miałem i doskonale ją pamiętam,bo żadna wyrzutnia którą miałem nie wybuchała tak nisko jak ona dosłownie może dolatywała na 12 metr albo i nie i pod tym względem była wyjątkowa :D.Ogólnie troszeczkę strzelania będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zaczynałem 10 lat temu swoją przygode z piro taki stuff uznał bym za bardzo dobry,jednak teraz po kilku latach super strzelania kiedy mam już za sobą odpalonych 100tki wyrzutni uważam,że taka zawartość jest bardzo skromna.Wyrzutni jak na lekarstwo, no i w ogóle tego wszystkiego nie za dużo.Zakupiłeś hit ostatniego sezonu...wyrzutnię txb023 która jest podobno miażdżąco piękna.Będziesz z niej zadowolony na pewno.Co do reszty wyrzutnię Stars Rain miałem i doskonale ją pamiętam,bo żadna wyrzutnia którą miałem nie wybuchała tak nisko jak ona dosłownie może dolatywała na 12 metr albo i nie i pod tym względem była wyjątkowa :D.Ogólnie troszeczkę strzelania będzie :)

Dzięki za miłe słowa :) ,ogólnie rok temu zacząłem przygode z piro ,więc dopiero się uczę a też nie mam mega dużego budżetu na fajerwerki ale na pewno dokupię jeszcze jakąś porządną wyrzutnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...