Jump to content

25.06.2016 - Wianki Krakowskie


wapster
 Share

Recommended Posts

Wykonawca: S-Piro
Data: 25.06.2016
Czas trwania: ok. 17minut
Miejsce: Bulwary Wiślane

1500 bomb, od 3' do 6' ładunki, trzy podnośniki pod wodospad i inne ładunki, baterie wodne

 

Jak dla mnie zgrane sekwencje z min i ss. Geometrycznie też bardzo dobrze. Gratulacje dla ekipy S-Piro. Czekamy na następne duże realizacje.

Filmy:

 

 

 

- z daleka dobrze widziana góra

 

- z za zakrętu, troche od tyłu

 

- pd kątem, fajna perspektywa

 

 

Zdjęcia:

http://www.dziennikpolski24.pl/region/a/wianki-2016-w-krakowie-pokaz-sztucznych-ogni-zdjecia,10337698/

 

http://malopolskie.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/krakow-spektakularne-fajerwerki-na-final-wiankow-zdjecia,3781486,artgal,20884856,t,id,tm,zid.html

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pokaz bardzo ładny. Gratuluje ekipie S-Piro gdyż przy ich stylu jeden kanał jeden/dwa/trzy zapalniki, bez pyrolockow/lontów itp. to spore wyzwanie dla pirotechników. Gratuluje też reżyserowi gdyż sekwencje zgrane z muzyka i geometrycznie też bez większych zarzutów. Bardzo! fajny pomysł z użyciem wysięgników i umieszczeniem na nich okrągłych sekwencji, niestety pomysł prawie w ogóle nieużywany na naszym rynku(festiwale, komercyjne pokazy, prywatne pokazy). Widoczne miny, ss i rzymy. Brak czarnych fajerwerków podczas pokazu - duży plus:)

Wisła aż się prosiła o baterie wodne i były - mogły być carpety:P

Pomysł ze strzelaniem plujek/małych rzymów nad wodą(ok. 9min30s) również bardzo fajny.

 

Alle dość słodzenia:P

 

Zapewne pomysł z wodospadem bardzo fajny, ale nie do końca przemyślany...lub słabej jakości wodospad - zadymienie, zadymienie, zadymienie.

Środkowy kawałek wolny... wiem rzecz gustu.

Brak perełek wśród bomb, mogła by być choć jedna sekwencja gdzie poleciały by w niebo(hiszpanki lub włoszki) nawet oklepane palm tree camuro sprzedawane w JORGE - wiem że to nie pokaz festiwalowy a dla mas. Więc niema się co dziwić - ale jednak bym się uśmiechnął jak bym je zobaczył.

 

Pokaz oceniam bardzo pozytywnie i jeszcze raz gratuluje S-Piro pokazu!

Link to comment
Share on other sites

To może wypowiem się jako bardziej osoba typowa z tłumu, jak to widziałem i tak dalej, a dodam że to był jeden z nawjwiększych pokazów na jakichkolwiek byłem. Wszystko przez większość pokazu bardzo fajnie.Tak jak wyżej, przy waterfallu zadymienie osiągneło maksymalny poziom, stojąc w najbliższym możliwym miejscu nie widziaĺem wybuchających szeleczek.Sam wodospad pięknie wyglądał ale zanim wszystko zadymił :/ Finał, naprawdę dobrze zaakcentowany, brokat na całym niebie robi wrażenie. A dobry finał to podstawa ;) Bardzo podobały mi się cichsze momenty gdy Single Shoty strzelały idealnie zgrane z muzyką. Bardzo dobry i ciekawy pomysł z 3 wyciągnikami, robiło bardzo fajny, niepowtarzalny efekt. Niestety spodziewałem się jakiejś salwy salutów w finale ale ich nie zobaczyłem, w całym pokazie widziałem je tylko 3 razy (a może nie tylko tylko AŻ :P ) pokaz publiczności napewno się spodobał, sądząc bo wielkich owacjach na koniec i mi oczywiście też, może moja opinia da Wam wgląd jak to widział zwykły gość, nieobeznany na piro. Gratuluję ekipie S-Piro za bardo dobrze przygotowany pokaz, bo jak mam być szczery, nie spodziewałem się czegoś tak wielkiego i dobrego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...