Jump to content
Sign in to follow this  
wapster

25.06.2016 - Wianki Krakowskie

Recommended Posts

Wykonawca: S-Piro
Data: 25.06.2016
Czas trwania: ok. 17minut
Miejsce: Bulwary Wiślane

1500 bomb, od 3' do 6' ładunki, trzy podnośniki pod wodospad i inne ładunki, baterie wodne

Jak dla mnie zgrane sekwencje z min i ss. Geometrycznie też bardzo dobrze. Gratulacje dla ekipy S-Piro. Czekamy na następne duże realizacje.

Filmy:

- z daleka dobrze widziana góra

- z za zakrętu, troche od tyłu

- pd kątem, fajna perspektywa

Zdjęcia:

http://www.dziennikpolski24.pl/region/a/wianki-2016-w-krakowie-pokaz-sztucznych-ogni-zdjecia,10337698/

http://malopolskie.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/krakow-spektakularne-fajerwerki-na-final-wiankow-zdjecia,3781486,artgal,20884856,t,id,tm,zid.html

Pokaz bardzo ładny. Gratuluje ekipie S-Piro gdyż przy ich stylu jeden kanał jeden/dwa/trzy zapalniki, bez pyrolockow/lontów itp. to spore wyzwanie dla pirotechników. Gratuluje też reżyserowi gdyż sekwencje zgrane z muzyka i geometrycznie też bez większych zarzutów. Bardzo! fajny pomysł z użyciem wysięgników i umieszczeniem na nich okrągłych sekwencji, niestety pomysł prawie w ogóle nieużywany na naszym rynku(festiwale, komercyjne pokazy, prywatne pokazy). Widoczne miny, ss i rzymy. Brak czarnych fajerwerków podczas pokazu - duży plus:)

Wisła aż się prosiła o baterie wodne i były - mogły być carpety:P

Pomysł ze strzelaniem plujek/małych rzymów nad wodą(ok. 9min30s) również bardzo fajny.

Alle dość słodzenia:P

Zapewne pomysł z wodospadem bardzo fajny, ale nie do końca przemyślany...lub słabej jakości wodospad - zadymienie, zadymienie, zadymienie.

Środkowy kawałek wolny... wiem rzecz gustu.

Brak perełek wśród bomb, mogła by być choć jedna sekwencja gdzie poleciały by w niebo(hiszpanki lub włoszki) nawet oklepane palm tree camuro sprzedawane w JORGE - wiem że to nie pokaz festiwalowy a dla mas. Więc niema się co dziwić - ale jednak bym się uśmiechnął jak bym je zobaczył.

Pokaz oceniam bardzo pozytywnie i jeszcze raz gratuluje S-Piro pokazu!

To może wypowiem się jako bardziej osoba typowa z tłumu, jak to widziałem i tak dalej, a dodam że to był jeden z nawjwiększych pokazów na jakichkolwiek byłem. Wszystko przez większość pokazu bardzo fajnie.Tak jak wyżej, przy waterfallu zadymienie osiągneło maksymalny poziom, stojąc w najbliższym możliwym miejscu nie widziaĺem wybuchających szeleczek.Sam wodospad pięknie wyglądał ale zanim wszystko zadymił :/ Finał, naprawdę dobrze zaakcentowany, brokat na całym niebie robi wrażenie. A dobry finał to podstawa ;) Bardzo podobały mi się cichsze momenty gdy Single Shoty strzelały idealnie zgrane z muzyką. Bardzo dobry i ciekawy pomysł z 3 wyciągnikami, robiło bardzo fajny, niepowtarzalny efekt. Niestety spodziewałem się jakiejś salwy salutów w finale ale ich nie zobaczyłem, w całym pokazie widziałem je tylko 3 razy (a może nie tylko tylko AŻ :P ) pokaz publiczności napewno się spodobał, sądząc bo wielkich owacjach na koniec i mi oczywiście też, może moja opinia da Wam wgląd jak to widział zwykły gość, nieobeznany na piro. Gratuluję ekipie S-Piro za bardo dobrze przygotowany pokaz, bo jak mam być szczery, nie spodziewałem się czegoś tak wielkiego i dobrego.