Skocz do zawartości

[ponczo12496] Stuff 2016/2017


ponczo12496

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


w tym temacie będę przedstawiał wam moje zakupy na sylwestra.


W tym roku wielu z nas skusiła wyprzedaż na bigfunie. Również ja skorzystałem z tej mega promocji. Nigdy wcześniej nie zdecydowałem się na zakupy piro już na początku roku, jednak jestem bardzo zadowolony z tej decyzji bo ponad 50 zł zostało w kieszeni. A oto co zakupiłem.


Część pierwsza czyli okazyjne zakupy na sklepbigfun.pl z HL-em oraz drobne zakupy na Fireworldzie przy okazji doposażania sąsiada w pirotechnike.


Wydane ok 118 zł.


gQfiI1z.jpg


Oczywiście to nie koniec zakupów. Mam wielka ochotę na Achillesa od Majstra lecz był by to już koniec zakupów bo budżet to ok 400 zł. Inna opcja to dwie 49 sht, Painting Night + może jakiś smok z Pyromoravi. Mam jeszcze wiele pomysłów lecz mamy dopiero Maj więc jest jeszcze sporo czasu.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek roku (no wsumie już bardziej środek) a ty już masz ogromną, piękną wyzrutnie od triplexa która napewno zrobi niezły szał na niebie. Ostatnia okazja żeby kupić kostki o takich gabarytach i dlatego achilles Ciebie pewnie bardzo kusi. Tylko że jedna (konkretna, i przepiękna ale w końcu tylko jedna) kostka zastąpić Ci ma cały stuff z wieloma konkrecikami o super efektach.. I tu dylemat do zapewne dalszej rozkminy. Ale jedno można stwierdzić już teraz. Będzie konkretnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Pierwsze zakupy z wielkim uderzeniem, przepiękna dynamiczna kostka, która zrobi wielkie show na całym osiedlu, spodziewam się po niej efektów do samej ziemi. Tylko pozazdrościć! Nie zabrakło także wszystkim znanych smalli. Niecierpliwie czekam na kolejne zakupy, ciekawe czym nas zaskoczysz .. bo plany brzmią obiecująco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witajcie w tym pięknym dniu narodzin naszego Pana. Moje plany sylwestrowe mocno się zmieniły. Gwoźdź programu został sprzedany sprzedany sąsiadowi, który potrzebował wyrzutni na pewna uroczystość. Musiałem na nowo układać cały zestawik. Od tamtego roku po głowie chodziła mi kostka PMB49F oraz Big Fans Collection 2. Dlatego też po długim namyśle zamówiłem owe kostki w sklepie Piroshop.pl od którego dostałem w gratisie kostke Bobby trap importera Imperial Collection. Następna część zakupów została zrealizowana w sklepie Fireworld.pl w którym zakupiłem PMB49E, Dragon Boomy, rakietki Fox Rockets, fontanne Lawa oraz Twins Peaks oraz nabyłem TXB074 Viserion. Reszta to gratisy oraz wiosenne zakupy w wyżej wymienionym sklepie. Całość prezentuje się następująco. Zapraszam do komentowania, błogosławionych Świąt !! :D

DIfMtSY.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogatości ;D jak widzę no pewna część posiada smoki w swoich kolekcjach tylko pozazdrościć bo pewnie efekty ma niesamowite

i

 

 

rakietki Fox Rockets

 

Rakietki hehe :xmas_ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super.Śliczne konkrety robiące wrażenie.I znowu ktoś kupił smoki :D Niewątpliwie najczęściej kupowane wyrzutnie w tym roku.Nie ma możliwości bym za rok kilku smoków nie nabył :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BFC2, piękna wyrzutnia kątowa z dużym efektem - na pewno nie zawiedzie! Do tego smoki, które zrobią masakrę na niebie. Super dobór kostek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...