Skocz do zawartości
  • 0

dobór komórki


Fear

Pytanie

witam was, mam nadzieję, że mi pomożecie... gdy temat zostanie rozwiązany prosze o usunięce aby nie gracił na forum... lecz dopóki ktoś mi nie pomorze, niech zostanie...
a teraz mój problem:
chce sobie kupić komórke, "troche" kasy "dostałem" [przyczyny etc. są mało ważne...], większość wydałem na kamere cyfrową... zostało mi jeszcze z 200 zł, chce sobie za to sprawić nowy tel. prosze was, abyście tutaj dawali jakieś propozycje "tanich" ale dobrych kom. raczej stawiam na SE, a jak chodzi o model to rozglądam się za K508/K500i cena raczej do 200zł bo tyle mi zostało...
PS. nie chce postów typu "zostaw na fajerwerki etc." bo na fajerwerki mam odłożone pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy dla tego pytania

Top użytkownicy dla tego pytania

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Fear, a może jej chodziło o to, że jest cienki w sensie rozmiarów ? :wink:

Troszkę źle to sformułowałam... :wink: Chodziło mi o to, że jest cienki w sensie grubości... :roll:
P.S. Gorol przynajmniej ty się skapnąłeś o co mi chodzi :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zmieniam komórke, mam zamiar kupić Nokię 6600, dobry wybór? słyszałem, ze ma Symbiana i mp3 i karte pamięci? Lepsze jest coś od niej? do 250zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Fear wątpie żebyś znalazł ją w takiej cenie, ja widziałem ceny około 300zł. Ale jak masz okazję kupić za 250zł bo bierz ją, ma symbiana, jave 2.0, mp3, można dołożyc karte pamięci, troche słaby aparat(0.3 megapixeli) ale ogólnie telefonik spoko, szczególnie ważne jest to że ma symbiana bo jest bardzo dużo fajnych rzeczy na ten system operacyjny :) też ma irde(w połączeniu z symbianem można mieć fajną aplikacje "pilot"). Zapewniam Cię że jak weźmiesz ten telefon to następny napewno będzie musiał miec symbian :) Pozdrawiam

Ps. A jakbyś chciał telefon bardziej do gier, muzyki, filmów to bierz n-gage :) Sam mam i sprawuję się świetnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Fear tak nokia 6600 jest dobra nie wiesza sie i symbian dobrze dziala co do ceny to za 200-250zl taka chodzi, a co do aplikacji na symbiana to nie przejmuj sie slabym aparatem 0.3mpx wgrywasz jeden program i juz masz aparat 1-1.3mpx wiem bo sie tym zajmuje ;)

Podsumowujac telefon godny uwagi polecam ci go kupic jest duzo z nim zabawy

PS. Co do symbiana to jak bedziesz w nim wgrywal aplikacje to na sam poczatek wgraj antivirusa dobra rada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Popieram mojego przedmówce. Mam Nokie 6600 i jestem z niej zadowolony ;). Interesuje się też telefonami więc jakby co to służę pomocą ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Upadłem strasznie nisko :P i kupiłem sobie Nokie N70 music edition :P ... dałem 670zł za nówkę i od razu dokupiłem kartę 2GB ;) (wliczone w 670zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja myśle nad zakupem Nokia N95, co o tym myślicie? opłaca się poczekać aż stanieje czy raczej dużej różnicy nie będzie? Jak ma ją ktoś z forum to fajnie jakby napisał parę słów o niej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Ja myśle nad zakupem Nokia N95, co o tym myślicie? opłaca się poczekać aż stanieje czy raczej dużej różnicy nie będzie? Jak ma ją ktoś z forum to fajnie jakby napisał parę słów o niej :wink:


Mój tata ma ten telefon Bardzo fajny jest 5 megapixeli aparat GPS duży wyświetlacz tylko narzeka na niego bo bardzo szybko sie bateria rozładowuje a poza tym nic ie szwankuje co do tego czy stanieje to raczej w najbliższym czasie nie o dużo :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mój ojciec ma N95 i telefon fajny, ma Wi-Fi (bezprzewodowy internet), najnowszego symbiana, 5 mega aparat, wejście kart pamięci mini sd, telefon zajefajny, wielki wyświetlacz 16mln kolorów, a bateria trzyma długo jak się człowiek nie bawi, ale jak 3 godziny słucha mp3, potem 2 godziny ogląda film i jeszcze serfuje bo necie, to trzyma max. 1 dzień ;)
Ja bym brał... jest to najbardziej rozwinięty telefon w Polsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja "mam" Nokie n95 i nie polecam tego telefonu !!!
Kupiłem go w Krakowie na Basztańskiej 15.
Koleś wcisnął mi zje*any egzemplarz , a serwis nie może go naprawić już od 2 miesięcy , nie polecam wogóle telefonów Nokia , bo jak oddacie je do serwisu , to już nigdy ich nie odzyskacie , bo serwis to gnoje i złodzieje !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nokie są ogólnie bardzo dobrze wykonywane mają mało bajerów (są wyjątki te nowsze) sony ericsony mają dużo bajerów ale są nietrwałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

FireMan, nie kupuj w takich sklepach dziwnych, kupiłeś nówke? Dziwne :| Ja polecam Nokie, są to wytrzymałe telefony, solidnie wykonane, choć drogie ;) Obecnie mam N70 i telefon jest miękki pachnący i super wytrzymały... :P Ma Symbiana, wgrasz na niego dużo, a N95 ma koński wyświetlacz i co tu dużo pisać? Telefon polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wcześniej miałem SE K800i , telefon godny polecenie , ale ze względu na brak symbiana szybko się nudzi :???:
N n95 kupiłem w tym sklepie.
Mama dzwoniła kilka razy do gościa , wynegocjowała trochę niższą cenę.
Były 3 telefony (nówki), przejechałek kawał drogi - nagle był tylko jeden :evil:
Dzisiaj przyszło pismo z noki , że rozpatrują od 11 grudnia reklamacje i moję zażalenie.
Nokie są owszem dobre i funkcjonalne , prawie nieawaryjne , ale jeśli padnie wam telefon , to musicie nastawić się na bardzo długiem czekanie , bo serwisowi nie zależy , żeby szybko naprawić(nieopłaca się im co :arrow: ).
Poza tym weszło nowe prawo , dzięki kochanej uni europejskiej , że reklamacja nie trwa już 14 dni , tylko tyle ile serwis na to potrzebuję czasu(nawet do końca życia możecie telefonu nie odzyskać !!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja mam również Nokię N95, ale 8GB. Uważam, że jest ona o niebo lepsza od pierwszego modelu N95. Chodzi mi o pamięć RAM, której ilość jest dwa razy większa (128 MB) w porównaniu z Nokią N95-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co ty opowiadasz !!!!
Tehnicznie obydwa modele są identyczne.
Różnią się tylko pamiecią(8GB) , wyświetlaczem , menu i kilkoma zmianami wizualnymi.
Poza tym nowszy model szybciej działa , ale ma nieosłonięty, szybko rysujący się aparat.
Wiem , bo bardzo dobrze znam sie na telefonach i jestem w tym temacie na co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polecal bym ci z SE model k600i albo poczekaj jakis czas bo ceny strasznie leca w dol telefonow np taki k550 z 3 miecha temu stal z 599zł a teraz z 340zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale jestem niezdecydowany :)

Dalej nie mam nowego, a stary ledwo zipie

Wpadłem na Nokię E51, same pozytywy, symbian i wi-fi! :grin:

600zł, tylko że ja mam 400, trzeba poczekać... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jaki byscie mi radzili telefon Se k800i, Nokia 6300 czy Se c510 :?: :?:
prosze o pomoc pod wzgledem ceny funkcji i wytrzymalosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...