Skocz do zawartości
  • 0

dobór komórki


Fear

Pytanie

witam was, mam nadzieję, że mi pomożecie... gdy temat zostanie rozwiązany prosze o usunięce aby nie gracił na forum... lecz dopóki ktoś mi nie pomorze, niech zostanie...
a teraz mój problem:
chce sobie kupić komórke, "troche" kasy "dostałem" [przyczyny etc. są mało ważne...], większość wydałem na kamere cyfrową... zostało mi jeszcze z 200 zł, chce sobie za to sprawić nowy tel. prosze was, abyście tutaj dawali jakieś propozycje "tanich" ale dobrych kom. raczej stawiam na SE, a jak chodzi o model to rozglądam się za K508/K500i cena raczej do 200zł bo tyle mi zostało...
PS. nie chce postów typu "zostaw na fajerwerki etc." bo na fajerwerki mam odłożone pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy dla tego pytania

Top użytkownicy dla tego pytania

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
kupić tego SE K300i czy sobie odpuścić?


Kupuj, sam mam od sierpnia 2005 roku i jestem bardzo zadowolony :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix

Fear :roll: nie dziwota że nie mogłeś znaleźć to nie jest telefon zabawka :D
Moja mama ma K310i ;) wziąłem do ręki i zaraz cały przeszukałem :mrgreen:
Fear uzbieraj se na K610i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Felix, SE mówi, że jest to super ekstra telefon multimedialny... mi chodzi oto, ze w K300i mam wszystko na tacy, wchodze tu i gotowe, a zanim dźwięki w K310i znalazłem to 5 mnut minęło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix

przecież SE ma tak jak nokia często są podobne funkcje (menadżer plików) ja miałem wcześniej telefony 3 nokie a teraz mam SE i nie czytałem instrukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ano właśnie, ten SE nie ma menedżera plików :roll:
Witus, a pamięci się nie da jakoś w tym K300i powiększyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
... a pamięci się nie da jakoś w tym K300i powiększyć?

Nie da się , nie ma takiego sposobu , telefon nie obsługuję kart pamięci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
ano właśnie, ten SE nie ma menedżera plików :roll:
Witus, a pamięci się nie da jakoś w tym K300i powiększyć?


Niestety nie da się jej powiększyć, choć po necie krążą czasem informacje jakoby można było to zrobić, no ale na pewno nie jest to łatwe.

Felix - a powiedz mi kto czyta instrukcje telefonu, aby korzystać tylko z podstawowych funkcji :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
K300i to trup , tak samo jak k700i.
K310i ma bluetootch , a k300i nie.
Przy takiej kwocie brałbym k700i.

K310i nie ma bluetotcha jak nie wiesz to nie pisz,po co piszesz jak nie masz pojęcia?
K300,310 nie maja bluetootcha tylko mają irde.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

słuchajcie, trafiła mi się "okazja" kumpel ma do sprzedania Nokie 6070 nówke, chyba ją kupie... 200zł za nówke to widze, źe nie tak dużo... co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm, moim zdaniem funkcje ma dobre, ale za te pieniądze bardziej opłaca się kupić K300i - parametrami są zbliżone, ale Nokia ma zaledwie 3,2 mb pamięci :| Nawet jednej piosenki nie wrzucisz. Na K300i masz 12 mb, a na nieco droższym K700i jest 41 mb :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ej, a jak by od niego kupić i potem w komisie zamienić 6070 za SE W200i? wtedy rodzice mi dołożą (obiecali) jak by co. Dobry pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko, ze wtedy rodzice musieli by ci dolozyc ponad 100 zl, ale jesli tak to bierz ta opcje:P
P.S najpierw w komisie sie spytaj czy jest taka mozliwosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
ej, a jak by od niego kupić i potem w komisie zamienić 6070 za SE W200i? wtedy rodzice mi dołożą (obiecali) jak by co. Dobry pomysł?


To jest bardzo dobry pomysł, o ile jesteś pewien że taka wymiana wchodzi w grę :wink:
Brat ma W200i i powiem krótko - telefon fenomenalny. Niska cena, multum możliwości, w tym świetny tryb Walkman (możesz przykładowo włączyć telefon wyłącznie jako MP3), slot na kartę, spory wyświetlacz i fajny design.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No ja tam mam k510i i powiem tyle,że jest on bardz podobny do w200i ale nie ma karty pamięci a w200i ma i jest specjalny do muzyki.Heh wczoraj mój kuzyn przywiózł z Londynu w810i i mówi że to stary złom że 300 zł i go masz pewnie w Londynie :D a tak apropo tych telefonów to tej nokii bym nie brał bo to jest szajs i na dodatek możesz jeszcze stracić na tym interesie bo 3.2 mb pamięci nie cieszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...