Skocz do zawartości
  • 0

dobór komórki


Fear

Pytanie

witam was, mam nadzieję, że mi pomożecie... gdy temat zostanie rozwiązany prosze o usunięce aby nie gracił na forum... lecz dopóki ktoś mi nie pomorze, niech zostanie...
a teraz mój problem:
chce sobie kupić komórke, "troche" kasy "dostałem" [przyczyny etc. są mało ważne...], większość wydałem na kamere cyfrową... zostało mi jeszcze z 200 zł, chce sobie za to sprawić nowy tel. prosze was, abyście tutaj dawali jakieś propozycje "tanich" ale dobrych kom. raczej stawiam na SE, a jak chodzi o model to rozglądam się za K508/K500i cena raczej do 200zł bo tyle mi zostało...
PS. nie chce postów typu "zostaw na fajerwerki etc." bo na fajerwerki mam odłożone pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy dla tego pytania

Top użytkownicy dla tego pytania

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Z samsungów E250 zadowoliłby twoję potrzeby i nadał Ci ucieche , jakiej nie da Ci żadna kobieta (joke :wink: ).
E250 kupisz do 200zł w idelanym stanie.

Co do mojej noki , kupiłem ją za 1560zł i była sprawna , ale soft mi padł.
W marketach cena 2000> jest normalna.
Na allegro można już kupić za 1400zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix

Fear :D nadal zły ?
ja bym ci jednak radził do zbierać kasy i kupić coś lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Fear :D nadal zły ?

tak Felixie... jeszcze bardziej niż zwykle ^^ ...
FireMan, te samsungi są na allegro ale po 300zł w zwyż xD jest jakiś bidok za 200 zł ale do naprawy ^^
ale jestem wybredny ^^ czekam na kolejne propozycje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://www.allegro.pl/item263762181_nokia_...3_miesiace.html
Znam osoby , które go mają i nie narzekją.Telefon ma swoje lata , ale dzięki symbianowi nieograniczone możliwiości.
http://www.allegro.pl/item266130346_oszala...anelz_logo.html
Siorka w/w telefonu , lepszy wygląd , ale pamięc tylko 4mb i brak kart , telefon wszech czasów.
http://www.allegro.pl/item267831310_sony_e...e_tunning_.html
http://www.allegro.pl/item266537302_rewela...to_poznan_.html

http://www.allegro.pl/item266952956_v3_z_e...ompleciku_.html
Z tego byłbyś zadowolony.

http://www.allegro.pl/item263498974_nowy_s...sson_w200i.html
okazja 10 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jeżeli coś juz ma 201 to mnie nie interesuje, Nokie są takie... niewinne :P , Sony Ericson W200i oto chodzi ale za drogi ;( a V 3 mają 2 osoby z klasy, bo się "opylała za 400 zł z komisu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mój kolega ma E250 i jest spoko :D ja osobiście mam samsunga L760 ale to nie ten przedział cenowy bo mówisz że za około 200 zł...

[ Dodano: 2007-11-10, 22:57 ]
A co do taki telefonów do 200 zł polacem V3. Miałem i nigdy mi sie nie zawiesiła. Zdjęcia dobre jak na taki aparat. Aparat z przodu i z tyłu, dużo gier na nią chodzi po prostu rewelka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Mój kolega ma E250 i jest spoko :D ja osobiście mam samsunga L760 ale to nie ten przedział cenowy bo mówisz że za około 200 zł...


O tak, E250 to super telefonik :) Ma bardzo duży wyświetlacz, ładne i przejrzyste menu i sporo funkcji, jedyne do czego się przyczepię to dość słaby aparat (zwykłe VGA).

Fear, a myślałeś o telefonie z umową? Wyniesie względem samego telefonu znacznie taniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ta Witusie, myślałem o tym tylko tak, ja nie pracuje (narazie) a rodzice jak słyszą o abonamencie to dostają świra :P ... coraz bardziej sądze, że kupie od mamy K300i i nowy wyświetlacz... dobrze robie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

już zdurniałem xD najbardziej mi zależy na SE, ale jak odradzacie... to nie tylko narzekać jak ja a pomagać cos, FireMan good myśli tylko nie mam aż tyle kasy żeby sprawiać sobie cuda ;)[/scroll]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
ta Witusie, myślałem o tym tylko tak, ja nie pracuje (narazie) a rodzice jak słyszą o abonamencie to dostają świra :P ... coraz bardziej sądze, że kupie od mamy K300i i nowy wyświetlacz... dobrze robie?


Ja mam K300i i jak na razie zadowolony jestem, chociaż boli brak slotu na kartę pamięci :( No i joystick powoli mi pada, ale telefon mam od sierpnia 2005 i go nie wymieniałem :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

mam zamiar kupić K300i ale no właśnie, brak karty pamięci a joistick się tnie w SE ogólnie... dziś wieczorem powiem co kupuje i wtedy prosze o usunięce tego tematu :wink: ale amr można nagrywać w SE K300i i zobaczymy...
dam info wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dobra wypowiem sie gdyz znam sie dosyc na komach ja jak za ta cene to polecam se k700i 40mb pamieci lampa blyskowa itd. dobre zdiecia robi moj kumpel sprzedaje za 90zl stan bdb u mnie tele chodza w ogole tanio ale tego se kupisz za 150zl maxx ;) wiec ja cio go polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
myślałem żeby kupic tego K300i ale skoro odradzacie to się zastanaiwam do teraz...


Raptem tylko kilka osób odradziło :P
Ja sam mam i nie narzekam, telefon bardzo fajny :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

mialem k300 ja mialem siorka miala i bardzo dobrze sie sprawowal ale mial malo pamieci tylko 12mb dla mnie to za malo ale tel jest bez szwanku ladnie dziala ja polecam tylko pamiec jest mala ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

bawiłem się wczoraj w szkole na WF'ie (nie gram w noge xD) tym K310i i K300i i stwierdziłęm, że ten K300i to nawet jest ładniejszy ^^ a co do menu to w K300i odrazu wszystko poznajdywałem a w K310i zanim znalazłem coś, np. dzwońki to łohoho... czyli powtórzcie mi jeszcze raz :P kupić tego SE K300i czy sobie odpuścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...