Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

JW09 Anaconda


Pyro man

Rekomendowane odpowiedzi

podglad1555.jpg
Symbol: JW09
Nazwa: Anaconda
Opis: Wyrzutnia 12 strzałowa.
Efekty: :arrow: srebrne błyszczące gwiazdy z niebieskimi ogonami
:arrow: efekt brokatu z czerwonymi ogonami
Film: - brak -
Cena hurtowa: 17,80

Miałem ją na zeszłego Sylwestra, mi się spodobała, piszczie co sądzicie o tej wyrzutni, jakie są wasze opinie na jej temat :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

ja teŻ nie mam 18 lat a pod koniec listopada zamawiam fajerwerki z neta ze strony

http://fajerwerkimarket.pl/go/_category/?i...ong&lang=pl

Między innymi zamawiam tae anakonde.;]

PJ: "tesz" tagze" Wszystko rozumiem, można mieć problemy z ortografią, ale zanim coś napiszesz na tym forum to słownik w łapę i jazda. Ewentualnie Mozilla. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wygrałem tą wyrzutnię w konkursie organizowanym przez FajerwerkiAS.
Kaliber w miare spory, na filmie Jorge efekty nie są złe, na żywo powinna być naprawde fajna :)
Jak odpale to pewnie dam film ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

stałem się właścicielem tej wyrzutni w podobnych okolicznościach co Kamil. Na filmach dobrej jakości widać, że efekty są nie najgorsze. Wyrzutnia wygląda z zewnątrz jak Solaris w innej poligrafii. Na solarisie się nie zawiodłem, mam nadzieję, że na tej wyrzutni również się nie zawiodę. Skoro profesjonaliści uznali ją za godną uwagi to można się spodziewać dobrego efektu. Zobaczymy czy jest warta swojej ceny a jak nie żalu nie będzie bo mam ja za free i zawsze to jakaś nowość w stuffie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A mi się ta wyrzutnia nie spodobała, nie wiem może mi się trafił jakiś felerny egzemplarz. Szkoda, że nie mam filmu, miałem podobny problem jak Witus z Kasjopeją. U mnie był praktycznie jeden efekt, chociaż trzeba przyznać że rozpryski spore były. Moja ocena 5/10 raczej bym jej nie kupił, ale darowanemu koniu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nawet nie jest taka super ale nawet może być moja ocena 7/10 :mrgreen:

@veli - morze to jest długie i szerokie panie domino250 :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Ta wyrzutnia będzie się nazywała/już się nazywa Styx - dojdzie też nowy efekt (NIEBIESKIE KOMETY + BIAŁE MIENIĄCE SIĘ GWIAZDKI; CZERWONE KOMETY + MIENIĄCE SIĘ PALMY)
Ilość strzałów pozostanie taka sama ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W tym roku muszę ją mieć :!: :mrgreen: Ciekawie czy ten Styx jest dobry. Jak będzie lepszy to biorę Styxa a jak gorszy to Anacondę nie patrząc na to, że "wężyk" ma 4 strzały mniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Macie film Styxa:



Oczywiście jakiś idiota musiał mi go wrzucić do śmietnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...