Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

(Capodanno) Fajerwerki na Sylwestra 2015/2016


capodanno

Rekomendowane odpowiedzi

Po niemal dwuletniej przerwie od strzelania, spowodowanej spędzaniem Sylwestra z dala od domu, przyszedł czas na zabawę :) . Dotarła do mnie paczka z Piroart (dziękuję za gratis!), w której znalazły się tym razem same wyrzutnie. Po ostatnim Sylwestrze doszedłem do wniosku, że rakiety nie są w stanie zastąpić nawet niezbyt dużej wyrzutni (tak, wiem że to są zupełnie inne rzeczy). Mój stuff nie jest może zbyt okazały (w porównaniu z zestawami co niektórych), ale ja przy rozpakowywaniu paczki bardzo się cieszyłem :).

Widoczny na zdjęciu "gruz" :) nie był zamawiany, uzbierał się przez te długie miesiące. FP3 Small zostały mi jeszcze z Sylwestra 2013/2014. Oto zdjęcie :)

344uzw6.jpg

Wwystępują:

-TXB022 Spektrum

-TXB074 Viserion

-TXB045 Sensation

-P7091 Suchumi

-P7210 Fiji (gratis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale Cię rozumie co do rakiet. Stuff bardzo mi się podoba. Masz dwie dobrze zapowiadające się kostki z czego Spectrum powinien godnie powalczyć o miano substytutu Songa. Ogólnie mówiąc fajnie, że wybrałeś nowości od Triplexa, to na prawdę godna polecenia marka , która jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Masz też czym postrzelać w dzień lub przed 12 więc nic dodać nic ująć. Udanego sylwka! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne kostki jak i dobre petardy masz coś porządnego na godzinę 00:00 jak i coś do zabawy według mnie fajny stuff sam myślałem przez chwile nad spektrum lecz pokusiła mnie darmowa wysyłka w innym sklepie w którym go nie było teraz troche żałuje ale mówi się trudno udanego sylwka a z takim stuffem na pewno będzie udany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromnie znaczy dobrze w twoim przypadku jest akcent w postaci nowego odpowiednika songa i nowości od tripla, no i coś do zabawy. Podsumowując bardzo dobrze wydane pieniądze. Stuff 9/10 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny dobrze dobrany skromny stuff moim zdaniem, nowości triplexa zapowiadające się mega. Bardzo dobrze wydany pieniądz! :D

 

Pozdrawiam Barpek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to odemnie tyle. Gratuluje bardzo dobrze wydanych pieniędzy na wyśmienite kostki. Zabawy Ci nie zabraknie a efekty będziesz miał konkretne.I mam pytanie, ile masz tych triangle i czy dobrze strzelają/porównałbyś do czegoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie :) Jeżeli coś dokupię, to najprawdopodobniej będą to małe zakupy w marketach albo hurtowni przed samym Sylwestrem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...