Skocz do zawartości

JC028 Explosive VII


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: JC028
Nazwa: Explosive VII
Opis: ogromne petardy lontowe 3szt.
Efekt: petardy odpala się oddzielnie, każda strzela 3 seriami karabinowymi (razem 9 serii)
Zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/katalog.php/wiadomosc/1765
Film: http://redek.wrzuta.pl/film/72AXDRRbCI/explosive_vii_i_pies
Cena hurtowa: 12,60zł

Mój braciak kupił jedną na odpuście. Sprzedawali luzem - 7zł za sztukę. Na filmie widać jak rozchodzi się seria karabinowa. Pod trzecią salwę podszedł mój pies. Nie martwcie się o niego, nic mu się nie stało ;). Zanim ją odpaliliśmy zupełnie nie wiedzieliśmy czego można się po niej spodziewać. Tu pozytywne zaszkoczenie, huk nieźle dawał po uszach. Dobra petarda dla urozmaicenia Sylwka, gdyż jest to jedyna taka na polskim rynku.

Polecam w 90% (ostatnio cena hurtowa poszła w górę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Film kręcony nocą.
Lepszy efekt.

W EX VII jest dość często tak , że tylko 2 serie wypalają (miałem 5x tą petardę i stało się tak w 3 przypadkach).
Nie wiem czym to jest spowodowane , ale ja odpalam lont , który wystaję i tak kończy sie 3 seria.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ach... Kupiłem to na odpuście w cenie Big Tigera lub dużego achtunga. Później na placu boju jaralismy się z kumplami, bo duze to o toto było. Odpalamy...czekamy...dymi...czekamy i ROZCZAROWANIE. Nie no chłopaki 8 złote za 3 serie karabinka (który takiej jakości kosztuje 1 zł) to ja odpadam od tego typu petard. Badziew, zdecydowanie nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też sie to nie zabardzo podoba. Wole kupić jakiś karabinek, wcale efekty nie są fajne, kiedyś to ja myślałem że to taka petarda jak Achtung i jeszcze wieksza to dopiero huk by był, a tu sie rozczarowałem tak jak to mówi lukaszon, ja osobiście tego nie będe kupował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ale w opakowaniu, moj kolega to kupił to takie wielkie to myslelismy ze to achtung :P
wiec odpalilismy i zwialismy za drzewo, a pozniej wielkie zaskoczenie ze to jest seria karabinowa, i wyjaralismy cale opakowanie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podobała, lubie jak jest huku :P Jak bym ją spotkał gdzieś w sklepie to z pewnością bym ją kupił :) Jak by mnie te gnojki z bloku wkurzyły można by było pokazać kto rządzi :P to żart oczywoście, jak by tak schować do garnka i przykryć :D Armagedon :P 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 1 sztukę w zeszłym roku za 6zł. W sumie to nic specjalnego trochę huku i koniec. No i na dodatek w moim przypadku trzecia seria nie odpaliła były tylko dwie. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zdecydowanie odradzam. Kupiłem sobie na ostatniego Sylwka za 2,5 zl = 3 kiepskie karabinki w jednej tubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Żal u was to wywaliły a u mnie podpaliłem zaczełem spierd.... a tu nagle sra ta ta ta ta i koniec po jednej serii petarda sie rozje.... :sad:

Ps. u mnie po 6.50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

haha
ja tez zrobilem test tego.podpalam z kolegami,uciekamy a tu kilka pierdnięć i koniec.
na drugi dzien rozebralismy i okazalo sie ze to karabinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...