Skocz do zawartości

[TheWertalek] Stuff 2015/2016


TheWertalek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów, wszyscy się chwalą stuffami to nadszedł czas i na mnie :P . Znaczy jeszcze na razie nie ma się czym chwalić, bo niczego oprócz planów na razie nie mam :D . No, więc tak planuję w tym roku oczywiście pokaz, raczej większość pieniędzy przeznaczę właśnie na ten cel, jakoś nie chce mi się bawić w tym roku. Stuff układałem razem z KrychFire, któremu z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować :) . Od niego też będzie pochodzić część fajerwerków. Będę zamawiał z BF, bo to chyba najlepsza opcja. Oto co ułożyliśmy:

 

- Lont zielony 1cm/s

 

- ZESTAW PROMOCYJNY 200+(6) (wyrzutnia PRO FIRE 40)
- FOUNTAIN JF09-3(J)
- GOLD CRACLING TXF183(T)
- AMBER JW4152(J)
- Macrocosmos III SM2126(J)
- Kasjopeja JW06(J)
-Amaretto TXB421(T)
-BEST DR04
- SILVERY SPIDER C9008
- GUANA P7032
- Petarda lontowa JC05
- STROBOSKOP 90 SEKUND TXF441(T)
- CYRKOBLITZ DUŻY U14000(T)
- Show of Fireworks JW90
- One Row TXC037
Ostatnie 2 punkty to finał, który będzie od KrychFire. Resztę zamawiam, i teraz póki nie tego nie zrobię proszę was o propozycje co do wyrzutni czy może czegoś nie zamienić, może ktoś miał, którąś z nich to się o niej wypowie :) Mam czas do niedzieli także śmiało piszcie czy cokolwiek zmienić! (Jeżeli zamieniacie coś to patrzcie oczywiście w podobnej kategorii cenowej)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarno widzę ten pokaz, moim zdaniem nie będzie to zbyt efektowne ze względu na dobór kostek. Ja bym widział dwa wyjścia , kupienie jakiejś dynamicznej setki małokalibrowej, JW90 jak najbardziej na tak. Wywalił bym jednak one rowa, przy jak małym budżecie zżera dużo kasy, a na tle innych kostek tylko on zrobi efekt wow. Drugie wyjście to kupienie masy kostek pokroju The Magic Key, Backyard Fun i zrobienie z nich masakry na niebie. To będzie według mnie znacznie efektowniejsze od tego co zaproponowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...