Skocz do zawartości

[Mateusz91] stuff 2015/2016


Mateusz91

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/P7n72li9q_xwE_RBkTnp~SKq55V2mT

Oto mój pierwszy stuff ułożone z waszych opini. Chętnie posłucham sugesti i propozycji czy czegoś brakuje

Twój pierwszy stuff no to muszę powiedzieć że bardzo ciekawy dobór kostek, znane i cenione na forum do tego 3 kątówki dzięki czemu finał będzie naprawdę ciekawy życzę powodzenia przy tworzeniu pokazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to bym zmienił importera ...

stuff dobrany słabo sorka ;)

Powiedział ten co od kilku nastu lat kupuje piro i wszystko zna na wylot :D Postaw sie na miejscu Mateusza kiedy pierwszy raz kupowałes cos wiekszego wątpie czy tak uwazałes jak teraz :P

 

A stuff jak na pierwszy bardzo dobry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemo312132 zobacz ile miałeś małych kostek jorge w zeszłym roku.Jorge tak nie osłabł. Mateusz91 jeśli chodzi o twój stuff to jak na pierwszy to naprawdę bardzo dobry.Każdy niech kupuje to co lubi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że Jorge wciąż należy do topowych marek. Kilka wyrzutni osłabili ale to nie przesądza o marce. Moim zdaniem fajny stuff: są wyrzutnie w konfiguracji prostej, kątowej, większe, mniejsze, rzeczy do zabawy. Wszystko się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak bo ja napisałem bo w ostatniego sylwestra zraziłem się do tegoż importera , teraz chcę stawiać na nowości typu Piromax albo i starsze jak Triplex

Więc czemu by kolega nie miał też zacząć od nowości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kolega kupuje to co mu pasuje. On za to płaci i on ma być usatysfakcjonowany :xmas_happy: Piromax? Rok temu miałem i była to jedna z najsłabszych wyrzutni - podziękowałem ( Jedynie wziąłem z ciekawości teraz jedną 2' )

A u mnie odwrotnie Piromax okazał się najlepszą wyrzutnią ost. sylwestra

Co kto woli , dobra nie róbmy OT chłopakowi . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za podpowiedzi więc kupie jedna kątowke no i tak jak mówicie wybiorę coś 49 strzalowego większego kalibru, lub któraś z wyrzutni 20 strzalowej 50mm. Tylko nie wiem czy nie za wolne będą te 50mm. W szczególności że będę puszczal blisko widzów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Super aktualizacja z zarąbistymi smokami. Teraz to naprawdę super i myśle że się nie zawiedziesz i do tego ta kątówka. Planujesz coś jeszcze, jakieś pierdoły albo coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jest dobrze, jeszcze coś do zabawy, jakies drobne petardy i bączki i inne duperele i bedzie superowo. Ogólnie fajne złożenie kostek ! Udanego sylwestra, bo taki na pewno bedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie mam zamiar wszystkie wyrzutnie połączyć jednym lontem. Chciałbym żebyście sprawdzili czy dobrze dobrałem odcinki do łączenia. Prosze o porady:)

 

PMB49G - 45 cm

PMB49B - 45 cm

CE13002 - Big Fans Collection 2- 20 cm

NS116020 - 20 cm

NS116050 - 20 cm

SHOW BOX, model: JW5020- 50 cm

Lily magnolia, model: JW4057(J) - 20 cm

EXCLUSIVE COLLECTION, model: JW87(J) - 17 cm

Show of fireworks, model: JW90 - 17 cm

TYRANT, model: SM9807 - 28cm

WYRZUTNIA B14 EXTREME, model: B14 - 25 cm

Golden waterfall, model: TXB038(T) - 20 cm

Lion, model: P7225(KO) -25cm

BLUE MOONLIGHT, model: 22446BL 20 cm

Hot Star DPO020 -32 cm

Takie czasy wyszły mi z filmików po odjęciu czasu odpalenia przosze kogoś o potwierdzenia pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...