Skocz do zawartości
  • 0

Pomoc w ułożeniu stuffu.


PyroMarcin

Pytanie

Siema!

Sylwester się zbliża więc trzeba się wziąć za wszystko

Pomoże ktoś ułożyć stuff :D ?

Dobra a teraz do rzeczy chodzi mi o sklep piroart.pl w stuffie ma być i efekt jak i zabawa i huk (Wszystkiego po trochu)

Budżet powiedzmy wstępnie do 225zł (Oczywiście jeśli wybierzecie coś 10 zł droższe to nic się nie stanie :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Pytanie bez sensu, wiadomo że kupisz to co sam będziesz chciał a nie to co ktoś.

Ale ja chcę żeby ludzie pisali swoje opinie co oni by kupili a ja po prostu będę z tego wybierał a jak mi się spodoba to wezme dokładnie taki sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witaj! Na wstępie trochę wyjaśnienia - zawsze uznawałem wyższość efektu nad zabawą, dlatego stuff, który Ci ułożyłem, może wydawać się trochę mało obfity, ale liczy się jakość :) Oto moja propozycja:

3x Explosive I - 5,97 zł (w sumie 120 sztuk całkiem głośnych jak na swoją cenę i rozmiar petard)

Dum Bum - 13,50 zł (20 sztuk bardzo mocnych petard)

Moździerz 2" (zestaw 1) - 49,90 zł (5 szelek o ponadprzeciętnych efektach, niespotykanych w popularnych moździerzach)

TXB604 Magma - 12,90 zł (wszyscy użytkownicy, którzy ją mieli, wypowiadają się o tej kostce bardzo ciepło, dlatego uważam ją za interesującą propozycję)

TXB074 Viserion - 56,78 zł (bardzo opłacalna wyrzutnia, ma bowiem aż 36 strzałów, w dodatku piękne efekty)

TXB473 Miraż - 89,10 zł lub trochę droższy YHW009 Song za 99 zł - obie wyrzutnie robią dużo zamieszania na niebie, trudno jest mi zdecydować, która jest lepsza, więc zdecyduj o tym sam :) )

Razem: 228,15 zł lub 238,05 zł - w zależności od wybranej największej wyrzutni.

Jeśli masz jakieś pytania, zawsze możesz skontaktować się ze mną na pw - służę pomocą :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przyjrzyj się nowością od Triplexa. Myślę, że kostki z serii Final Cake są godne uwagi. Aktualnie pojawiły się kostki w stylu Songa czyli Sorbet i Spektrum. Warto je wypróbować ponieważ Triplex to porządna marka.

Moja propozycja bardzo konkretna to :

-TXB3007 Final Cake

-TXB022 Spektrum

-1x Dum Bum

-1x TXP859

-TXM434

Ktoś powie, że za 225 można mieć dużo więcej lesz wybrane produkty są najlepszej w swojej klasie, czyli kostki kalibru 30mm,jedne z najgłośniejszych petard i najmocniejszy amatorski moździerz.Razem 227,50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przyjrzyj się nowością od Triplexa. Myślę, że kostki z serii Final Cake są godne uwagi. Aktualnie pojawiły się kostki w stylu Songa czyli Sorbet i Spektrum. Warto je wypróbować ponieważ Triplex to porządna marka.

Polać mu :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przyjrzyj się nowością od Triplexa. Myślę, że kostki z serii Final Cake są godne uwagi. Aktualnie pojawiły się kostki w stylu Songa czyli Sorbet i Spektrum. Warto je wypróbować ponieważ Triplex to porządna marka.

Moja propozycja bardzo konkretna to :

-TXB3007 Final Cake

-TXB022 Spektrum

-1x Dum Bum

-1x TXP859

-TXM434

Ktoś powie, że za 225 można mieć dużo więcej lesz wybrane produkty są najlepszej w swojej klasie, czyli kostki kalibru 30mm,jedne z najgłośniejszych petard i najmocniejszy amatorski moździerz.Razem 227,50 zł.

No no no xd Podoba mi się ten Sorbet i spektrum :D Mega są te wyrzutnie hehe moździerz tak samo dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...