Skocz do zawartości

[KarasiuN] Big Stuff Fireworks 2015/2016 "_"


karasiun

Rekomendowane odpowiedzi

szczerze podziwiam taki ogromny stuff i różnorodność produktów będziesz miał mnóstwo zabawy ze swoim arsenałem :) miłego strzelania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potężna ilość rakiet , sporo cyrko no i wysokiej klasy wyrzutnie - jest wszystko czego potrzeba do udanego sylwestra. Mega stuff! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zamówienie w sklepie internetowym :)

5ec1504dcac498a9med.jpg


13 szt 50113 Big Black oraz trochę dupereli,

teraz zostały jeszcze zakupy w markecie i jakaś fajna kosteczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę wizyta w brico :) I dobrze bo fajna oferta :) Ciekawi mnie ta kostka Mission , to jest 0,8 kaliber ? :)

tak, kaliber 0.8" mm, myslę, że to marketowe jw05 pluton ;) cena była zachęcająca to wziąłem :) jutro może odpalę i jak bdz fajna to po świętach wezmę ze 2szt :D Filmik nagram i dodam na YT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę wizyta w brico :) I dobrze bo fajna oferta :) Ciekawi mnie ta kostka Mission , to jest 0,8 kaliber ? :)

Strzelałem wczoraj, filmiku niestety nie nagrałem, tablet był nienaładowany :D

 

Wyrzutnia jak na 20pln bardzo fajna, efekt też w miarę dobry, jedyne co czego można się przyczepić to jednak trochę strzały za wysoko, zaskoczył mnie pułap tej kostki :D Efekt na około 35/40 metrze a na 0.8 to bardzo wysoko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelałem wczoraj, filmiku niestety nie nagrałem, tablet był nienaładowany :D

 

Wyrzutnia jak na 20pln bardzo fajna, efekt też w miarę dobry, jedyne co czego można się przyczepić to jednak trochę strzały za wysoko, zaskoczył mnie pułap tej kostki :D Efekt na około 35/40 metrze a na 0.8 to bardzo wysoko ;)

 

 

Filmiku nie ma to nie ma, nie szkodzi :-D Z twojej opinii wynika,że kostka jest spoko i bym ją wziął,tylko martwi mnie ze przez wysoki pułap Strzalow efekty będą się małe wydawały.. ;-) Rozmyślam jeszcze na kostką Rubin z Netto tez za 20 zł tylko ze 16 strzałów, cena taka średnia do ilości Strzalow ale efekty kolorowych fal podobnych do kasjopeji, co sadzisz? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmiku nie ma to nie ma, nie szkodzi :-D Z twojej opinii wynika,że kostka jest spoko i bym ją wziął,tylko martwi mnie ze przez wysoki pułap Strzalow efekty będą się małe wydawały.. ;-) Rozmyślam jeszcze na kostką Rubin z Netto tez za 20 zł tylko ze 16 strzałów, cena taka średnia do ilości Strzalow ale efekty kolorowych fal podobnych do kasjopeji, co sadzisz? :-)

ja wybrałbym ta z Brico ;) fajna kostka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Chłopie kiedy Ty to wszystko wystrzelisz? :D Mega ilość rakiet i art różnych, ale i sporo konkretów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...