Skocz do zawartości
  • 0

Czy to wadliwa wyrzutnia


PeeJay

Pytanie

Witam,

 

W ostatnim czasie zakupiłem wyrzutnię Crazy Whistling Comets JW31 oraz Piromax Degeneration a także Piromax Fireball. W dwóch pierwszych wyraźnie słychać jak po niewielkim wstrząśnięciu, przechyleniu kostkami na boki - przemieszcza się w środku nazwę to "piasek" lub "małe kamyczki"

Z zewnątrz nie posiadają żadnych widocznych wad, wyglądają na dobrze opakowane.

Czy to oznacza że kostki mają wewnątrz naruszony od niewłaściwego przenoszenia czy teź stawiania proch (zawartość wybuchową) i okażą się wadliwe podczas wystrzału ?

A może to tylko ukruszone spody od zatyczek ? Czy w związku z powyższym mam te baterie zareklamować u sprzedawcy ?

Nie znam się w tym temacie dlatego proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Według mnie to tylko pokruszone zatyczki i możesz bez problemowo odpalać te wyrzutnie bo miałem podobnie i wszystko działało pięknie ale zasięgnij również opini bardziej doświadczonych użytkowników forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wszystko jest w jak największym porządku, bardzo dużo wyrzutni tak ma. Porusza się mieszanka pirotechniczna, to samo zjawisko występuje w szelkach. Nie masz się czego bać, wyrzutnia zadziała jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie ma się czym martwić. Mieszanka pirotechniczna jest zamknięta w rurkach moździerzowych wewnątrz wyrzutni, a jej delikatne przesypywanie, to zjawisko, z którym spotkałem się niemal zawsze. Nie stanowi to zagrożenia dla odpalającego i w widoczny sposób nie wpływa na efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tyle już tematów o tym było... Umnie w 50% wyrzutniach tak jest, i nigdy nie należy się tym martwić, uważam że temat powinien być gdzieś podpięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...