Skocz do zawartości

Gdzie kupujecie?


W jakich miejscach najczęściej kupujecie fajerwerki ?  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jakich miejscach najczęściej kupujecie fajerwerki ?

    • Hurtownie
    • Sklepy internetowe
    • Markety
    • Stragany, stoiska itp.
      0
    • Inne
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Jakupuje w biedronce i troche w leclercu. W biedronce pomimo tego że bardzo często nie ma towaru, a wybór jest mały to i tak nigdzie indziej chyba nie kupie fung-fu po cenie hurtowej, i sfinxa.


No dokaładnie, ja podobnie, przedtem kupywałem w lidlu, a teraz się przerzuciłem na biedronkę. Jumbo jety i fajne zestawy, mżna tam kupić po okazyjnej cenie, ale minusem jest to, ze biedronka ma mało towaru tego typu. Ja poszczególne rzeczy, jak fontanny hukówki etc. kupuje w leclercu, realu i tesco, bo tam są najatańsze i jest duży wybór.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,ale nie zawsze sprzedadzą na sztuki :D:( Znaczy się nie sprzedadzą nieraz wcale np.Jednej paczki piccollo tylko trzeba ją kupić w zestawie np.z rakietami :( polecam wtedy rynek.Owszem dawniej np.w elecrercu dostałem kiedyś bez problemu jedną paczkę piccollo :mrgreen: ,ale teraz to już tylko jakieś większe zestawy dają chcą poprostu jak najwięcej zarobić na klijencie :( :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

ja zazwyczaj kupowałem w carrefourze i biedronce (nie mam blisko siebi innego sklepu) do tego dochodził kiosk =) teraz będe w hurtowni Śmieszka i Jorga (sklep FireMax)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to hurtownia, czyli cceny pewnie hurtowe Jorga, wysłałem do nich e-maila z prośbą o cennik, zobaczymy czy odpiszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Bardzo ciekawy stary temacik. Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie :)

Osobiście polecam hurtownie, oraz sklepy z fajerwerkami.

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy stary temacik. Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie :)/>

Osobiście polecam hurtownie, oraz sklepy z fajerwerkami.

 

 

 

 

No teraz wszystko się zminiło. Wtedy tylko Mpiwowski kupywał przez internet. Teraz to tylko sklepy online ewentualnie dobry market typu E.Lecler i mały sklepik z niskimi cenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ciekawy , ale wolałbym zamknąć/usunąć ten i założyć nowy z nową ankietą

 

 

 

Popieram ponieważ w ankiecie nie ma np.kategorii Sklepy Internetowe lub opcja internet i supermarket. Teraz wszystko się zmieniło, niekoniecznie tylko na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Gdzie kupujecie?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...