Skocz do zawartości

[MANIAK]Mój Stuff 2014/2015


MANIAK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak dodam zawsze uwielbiałem huk ! petardy nigdy mi sie nie nudzuły, kilka dobrych karabinów i ubędzie szybko smile.gif a co do wyrzutni to mam jedna od jorge i jeszcze z 6 fajnych kupie w Lidlu i w Netto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh szkoda.... do majstra: może gupota ale czasami można coś napisać noo... posiadam fp3 small 20 paczek , keller są dla zabawy normalne jest chyba to że tekie pierdki są dla zabawy :xmas_tongue:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Super się to prezentuje. Mnóstwo i to masakrycznie mnóstwo petard z super efektem. Jest też kostka na godzine 00:00. Szkoda że nakupiłeś tyle tego kellera i przydały by się jakieś mniejsze kostki. Do tego bardzo duża ilość cyrko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem żę keller to nie wypał :D/> ale dla zabawy może być.

 

 

Nie no keller nie znowu taki zły. Jak strzelasz takimi petardami przed sylwkiem to się nikt nie przyczepi. A jak tanio i dużo to nawet warto do zabawy. A pierdółki to ma ekstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiatm was przyjaciele :xmas_smile: dziś zamówiłem ostatnią Pake z fajerwerkami oto co kupiłem :

 

Wyrzutnie:

 

JW07 Mars 1szt

TXB603 The Magic Key 1szt

JW05 Pluton 1szt

JW08 Wenus 1szt

Pumpkins - NS116050 1szt

Fireworks - NS116020 1szt

Ultimate Gold - BS003 1szt

Ultimate Color - BS001 1szt

 

Różne:

 

Stroboskopy 90 sec (3 szt.)

Bomb Black 20 1op

Bomb Red 20 1op

Fantasy Show II - CE13050 1szt

TXF783 Fountain Gold Energy 1szt

Fontanna Mix 2m (4szt)

 

Cena: 263,50 zł dostawa gratis :)

 

Całość kupiona na piropolska.pl

Jak paka dojedzie wstawie foty :xmas_happy: 31 grudnia kupie jeszcze jakieś różne fajerwerki, ale to na miejscu u siebie -_- pozdrawiam (MANIAK).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry zakup wyrzutni z serii Big bang.Ciężko jest mi powiedzieć cokolwiek o wyrzutniach ze Śmieszka,bo nie miałem nigdy nic z Europyro..Widzę,że jest trochę zabawy.Ogólnie stuff średni,ale fajny :xmas_smile: Czekamy na foty :xmas_ohmy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest mój 4 stuff mam jeszcze inne fajerwerki :xmas_tongue:/> aha zapomniałem napisać że będę mieć rakiety perfecta 3 paczki i dziękuję że ci się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie taka mała ta paczka, masakra ile petard.. Czyżby ich miłośnik? Będzie jakiś karabinek z tego zrobiony? Chyba nie lubisz swoich sąsiadów :D crazy robots nieźle dają.. Dobrze, że kupiłeś też wyrzutnie, bo strzelanie petardami może sie znudzić.. Wiem co mówie :P Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe kocham strzelać petardami mam ogólnie licząc wszystkie hukowe około 3000 tyś sztuk :xmas_w00t: tak będę robić karabiny z petard :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu są la bomy z panty i niby są to te silniejsze, przyjdzie czas to ocenie czy są faktycznie takie silne, bo miałem wcześniej inne la bomby i huk miały jak KO202.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna paczka z dużą ilością petard. Te rakietki większe mają serio słaby efekt ale jak na cene to są dosyć dobre ale efektu prawie nie ma nic. Te petardy są naprawdę głośne i widać że jesteś wieeeeeeelkim miłośnikiem huku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko koledzy teraz jedzie do mnie paczka z wyrzutniami :) miałem mieć jeszcze rakiety perfeckt, ale zakupie w lidlu besty :) z 3 paczki :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...