Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

JW106 Exclusive Collection


witus

Rekomendowane odpowiedzi

JW106 Exclusive Collection

podglad1837.jpg

Strzały: 25
Kaliber: 20mm
Efekt: RED STARS SKY BLUE + RED TAIL • GREEN GLITTERING + GREEN TAIL • PURPLE GREEN PEONY + BLUE TAIL • WHITE GLITTERING + SILVER TAIL • RED + TIME RAIN + RED TAIL (RHYTHMED RISING)

JW106 Exclusive Collection FILM (kliknij prawym przyciskiem myszki - zapisz element docelowy jako..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna, szybka wyrzutnia :grin: Nowe, fajne efekty i piękny finał. Ciekawe czy będzie można ją dostać gdzieś w Polsce i po ile chodzi w detalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna, szybka wyrzutnia :grin: Nowe, fajne efekty i piękny finał. Ciekawe czy będzie można ją dostać gdzieś w Polsce i po ile chodzi w detalu.


Ta wyrzutnia myślę, że kosztowała by około 30zł a może i taniej nawet bo ma mały kaliber. Ja po tej baterii spodziewałem się czegoś lepszego, efekty znowu podobne (można znaleźć w pozostałych wyrzutniach jorga) mogli by być bardziej oryginalni i wymyślić coś nowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)


W sumie to raczej będzie kosztować około 20 zł, bo parametry techniczne podobne są do Thunder Raina / Tyranta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Hestiabum te same wyrzutnie (ten sam symbol, nazwa i wygląd) Inaczej są robione efektowo dla Holandii i dla Polski. Czyli wyrzutnia dla Polski będzie się różnić od tej dla Holandii. Więc za bardzo ten film nam nie pomoże bo prawdopodobnie polskie JW106 ma inny efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu jeszcze nie wiedziałem że wyrzutnie są takie piękne i nie kupiłem jej w eurocashu ale w tym kupie o ile jeszcze będzie bo jest po 23 zł chyba warto ?
Ogólnie wyrzutnie szybko strzela ale to nawet fajny efekt i ma bardzo dużo kolorów ocena 9/10 bym dal 10/10 jak bym miał film jakiegoś usera z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moim zdaniem nie opołaca się kupić tej wyrzutni ... Ma efekty takie same jak Hot z Biedronki, tylko że ma więcej strzałów. Za 27zł mamy 3 wyrzutnie Hot i wystarczy, że je odpalimy na raz, a efekt będzie nawet lepszy, bo wtedy mamy, aż 30 strzałów. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...