Skocz do zawartości

DarkFireworks Stuff 2014/2015


DarkFireworks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w tym roku już zrobiłem parę zamówień a mianowicie :christmascool:/>/>/>/>/>/>/> :

 

Petardy :

 

-10x TXP859

-10x PXP305 RC5

-10x TXP484 Crazy Robots

 

Wyrzutnie :

 

-JW5000 Revolution

-P7504 Duszanbe

-YHW902 King 2

 

Rakiety :

 

-2x TXR792 Moon Night

-5x R3(J) EXTREME

-2x JR8 Travel Bangkok

 

Moździerz :

 

-TXC434 Magic Sky

 

Plany :

 

-JW418 Achilles

-JW419 Genesis

-JW408 Show of Fireworks

-Kolejne 10x TXP484 Crazy Robots

-5x PXP308 ADRENALINE

-5x PXP306 CRASH

-5x PXP207 HOT

-5x PXP303 ZRYW

-JR70 STARDUST

 

Proszę o skomentowanie szczególnie moich planów na zakupy.Zdjęcia dzisiaj wieczorem. :xmas_w00t:/>/>/>/>/>/>/>

 

768_106_0016.jpg

 

247_106_0021.jpg

 

990_106_0025.jpg

 

498_106_0027.jpg

 

176_106_0032.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłeś 3 znakomite kostki,rakiety i moździerz też masz super.No muszę powiedzieć,że jeśli zrealizujesz plany to stuff będzie bardzo efektowny.Jw408 miałem w tamtym roku i była genialna a Gensis kupiłem w tym roku,bo bardzo mi się podobała na filmach a także posiada pozytywne opinie.Jw419 ponoć trochę się zepsuła,ale w sumie nie mogę tego potwierdzić,bo sam jej nigdy na żywo nie widziałem,ale ostatnio jest trochę krytykowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba się, są same konkrety, ale przemyśl czy na pewno chcesz brać Achillesa, który się zepsuł. Może JW7436 Zeppelin byłoby dobrym wyborem? Od kostki 100sh trzeba być wymagającym. Poza tym jest świetnie. Dodaj zdjęcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba się, są same konkrety, ale przemyśl czy na pewno chcesz brać Achillesa, który się zepsuł. Może JW7436 Zeppelin byłoby dobrym wyborem? Od kostki 100sh trzeba być wymagającym. Poza tym jest świetnie. Dodaj zdjęcie!

Przepraszam wszystkich za brak Zdjęć, problemy z komputerem były za 2 godziny będą zdjęcia :) Dziękuje Wszystkim za pomocne komentarze a szczególnie za twój bo jeśli rzeczywiście Achilles się zepsuł to wezmę tą JW7436.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde dobry konkretny stuff z porządnym oraz przepięknym efektem, sporą ilością huku i odrobiną mniejszy kostek. Jeśli zrealizujesz plany do końca to będzie wyśmienicie. Brakuje mi tu tylko rakiet i jakiegoś moździerza. Narazie 9.5/10 mam nadzieję że będzie wkrótce 10/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram super stuff 10/10 :xmas_happy: tylko najlepsza jest cena na cyrkobliz 18 zł :) a kupiłem je w promocji za 4,98 paczka 6 szt a ty ile dałeś jak można wiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woow stuff super 10/10 :xmas_w00t: . To zdjęcie z rakietami wymiata :D

A co do ostatniego zamówienia to chyba było składane na FM bo ceny takie "ogromne". Ja mam np. na wyrzutni Kair 22zł a na Boliwii 50zł, nie wiem skąd im takie ceny potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woow stuff super 10/10 :xmas_w00t:/> . To zdjęcie z rakietami wymiata :D/>

A co do ostatniego zamówienia to chyba było składane na FM bo ceny takie "ogromne". Ja mam np. na wyrzutni Kair 22zł a na Boliwii 50zł, nie wiem skąd im takie ceny potrzebne.

Dziękuje za dobrą opinie.. Spokojnie ceny tylko takie na paczkach, nigdy bym tyle za to nie dał :D Zamawiałem na necie a odbiór osobisty więc takie ceny jak wszędzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram super stuff 10/10 :xmas_happy:/> tylko najlepsza jest cena na cyrkobliz 18 zł :)/> a kupiłem je w promocji za 4,98 paczka 6 szt a ty ile dałeś jak można wiedzieć ?

Ja też dałem tylko 5 zł za cyrkoblitz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde dobry konkretny stuff z porządnym oraz przepięknym efektem, sporą ilością huku i odrobiną mniejszy kostek. Jeśli zrealizujesz plany do końca to będzie wyśmienicie. Brakuje mi tu tylko rakiet i jakiegoś moździerza. Narazie 9.5/10 mam nadzieję że będzie wkrótce 10/10.

Większe wyrzutnie i rakiety są w pierwszym poście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...