Skocz do zawartości

JW42 Black Cat


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie na filmiku Mpiwowskiego strzela duzo wolniej..Widzac przed tymsylwkiem tylko pierwszy filmik Velibrum'a wydawala sie nieoplacalna za ta cene ale po obejrzeniu drugiego filmiku moge dodac ja do "moich ulubionych wyrzutni" chociaz nie widzialem jej na wlasne oczy... ;)
Gdy wolniej strzela mozna dluzej delektowac sie jej przepieknymi efektami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak wyrzutnia warta swojej ceny, ten efekt złotego cracklingu świetnie współgra z innymi, tworząc fajną, zróżnicowaną całość :)

PS Co do tej wilgoci- Gdzie Twoja wyrzutnia mogła zawilgotnieć?(przesyłka? ) I jak się jej ustrzec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Co do tej wilgoci- Gdzie Twoja wyrzutnia mogła zawilgotnieć?(przesyłka? ) I jak się jej ustrzec?


Na pewno nie była to wina hurtowni, ani przesyłki. Stała trochę na śniegu zanim została odpalona i to było powodem :wink:
Na następny raz mam nauczkę - nie pozostawiać długo wyrzutni na śniegu.
Ale trzeba przyznać że 25 30 mm strzałów w 10 sek zrobiło duże wrażenie :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kilka lat temu, jeszcze za dawnej strony Jorge i za dawnych filmów był film JW42. Po jego obejrzeniu ta wyrzutnia stała się moim "fajerwerkowym marzeniem" - spełniło się ono :)

Powiem szczerze, że ten sprzęt jest jedną z najlepszych wyrzutni w ofercie, jakie Jorge posiada. Za tą cenę otrzymujemy wyśmienitą baterię o przepięknych efektach - złote gwiazdki z cracklingiem, czerwone i złote palmy no i przepiękny crackling. Finał też niczego sobie - na raz wylatuje kilka pocisków o efekcie zielonych palm :) Polecam ten sprzęt w 100% :!:


Mój film:
http://pl.youtube.com/watch?v=wa224jS8R8I

44814b9b1ca17be2m.jpg af5a27453968fa2em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

moja ocena 9.5/10 (0.5 =niedostępna w marketach) to chyba jeden z nielicznych minusów tej wyrzutni :wink: .

PS:mam nadzieję ,że w tym roku bedzie ona dostępna i w marketach ,np.TesCo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tą wyrzutnie oceniam bardzo wysoko 10/10 pięknie rozłożone efekty,wyrzutnia warta uwagi może niektórych cena troche zraża ale warto kupić :grin:
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Rzeczywiście ta wyrzutnia jest przepiękna. Miałem ją na sylwestra 07/08 , kupił bym ją w tym roku, ale wyznaje zasadę, że nie biorę nigdy dwa razy tego samego produkty(Tyczy się to tylko fajerwerków) Moja ocena to 10/10- W tej cenie nie znajdziecie lepszej wyrzutni, która ma takie duże i różnorodne efekty. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja ja mialem i nie zrobila na mnie az takiego duzego wrazenia, bardziej podobaly mi sie mniejsze wyrzutnie. za rok zamiast black cata kupie sobie 2 mniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również Black Cat nie zrobił na mnie wrażenia,bardzo ale to bardzo spadł do poziomu średnich wyrzutni.Rok temu był królem,posiadał piękne i efektowne rozpryski a teraz to spadł do poziomu wyrzutni średniej klasy do 40 zł.Moim zdaniem zamiast Black Cata lepszym zakupem była by wyrzutnia JW90 Show Of Fireworks! która w tym roku była bardzo piękna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ta wyrzutnia jest piekna :) nagle powoli , a pozniej jak dowali to jak "achilles" :P
Szczegolnie spodobaly mi sie na poczatku te efekty z cracklingiem , a pozniej te czerwone chryzantemy , wszytko dobrze widoczne :] Po filmie widac , ze te efekty i rozpryski sa wielkie , przynajmniej tak wnioskuje z tego filmu , na zywo jej nie widzialem . Chyba trzeba ja kupic za rok , troche kasy pojdzie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beny tu się popisałeś niewiedzą, na filmie są odpalone 3 wyrzutnie tylko początkowo jest sam BC bo później efekty nakładają się z 2 NG12 odpalonymi razem miej więcej od połowy strzelania BC. Po tym filmie nasunąłby mi się raczej wniosek, że rozpiętość efektów NG12 dorównuje BC. Nie zmienia to faktu, że BC jest dobrą wyrzutnią, ale wg. bardziej opłacalny zakup to 30 sh wyrzutnia z biedry. Tańsza i lepsza (widziałem obydwie na żywo, NG12 z resztą też i to nie raz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fpshooter dokładnie. Mi się ten black cat nie podoba, jest imo przereklamowany i ma monotonne efekty. Tak jak kolega u góry wspomniał lepszym wyborem będzie wyrzutnia z biedry 30 strzałów albo jw165 - w cenie BC a ma więcej strzałów, układ FAN, lepszy finał i różnorodne efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Kapitalna wyrzutnia!
robi wielkie show, pyton przy niej to nic, tu macie mój film ze sylwestra, tam jest min. black cat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Do ja dam swój film http://youtu.be/ZCwetTJC2Lg
Właściwie to jestem lekko zawiedziony ,ale nie jest aż tak źle:)


Pawlak gdzie kupiłeś tę kostkę, w Leclercu, czy w innym miejscu? Kurde wygląda na to, że strasznie popsuli tę wyrzutnię. Po pierwsze zmienili cracling z tego w typie TXB400 na jakiś shit ala finał JW90, po drugie kostka jest prawie 2x wolniejsza niż ze starszych partii. Akurat mam tę wyrzutnię z tegorocznej serii i szczerze powiem obawiam się teraz,czy mi nie rozwali segmentu pokazu, przez to, że tak długo strzela, poza tym ten kiepski cracling też mnie niepokoi.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...