Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Pozwolenie na pokaz


Pyro1

Pytanie

Cześć! Jest sprawa, planuję na weselu siostry zorganizować pokaz fajerwerków. Chciałbym się dowiedzieć jakie trzeba mieć pozwolenia. Zabawa odbyć ma się na wsi w sali wiejskiej. Chciałbym wiedzieć co potrzebuje, aby nie miec ewentualnych problemów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli robisz to na weselu siostry to spokojnie rób tylko max do 22:00

 

Proponuje też poczytać forum bo już było o tym

 

 

Ale wiesz wesele bedzie w sasiedniej wsi. Ludzie tam są tacy troche nierozumni i zeby mnie nie odwiedzila polcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale wiesz wesele bedzie w sasiedniej wsi. Ludzie tam są tacy troche nierozumni i zeby mnie nie odwiedzila polcja...

To jak chcesz mieć jakąś podkładkę powiadom chłopaków z OSP postaw im flaszkę aby w trakcie pokazu byli na miejscu. Po drugie obok sali weselnej przejdź do 2 -5 sąsiadów i poproś o ich zgodę. Strzelaj przed 22:00

 

To na tyle

 

Ja Policji nie powiadamiam bo robiłem to 2 razy i za każdym razem mówili że musi być zgoda sąsiadów i środki w postaci gaśnicy lub straży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dokładnie posłuchaj Cooli-ego (powiadom sąsiadów graniczących z salą zagadaj ze strażakami lub gaśnica). Zrób rozeznanie w miejscu pokazu aby nie było w bliskiej odległośći stert czy stodoły skoro to wieś oraz zachowaj bezpieczny odstęp pomiędzy strefą a publicznością.

Udanego show !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To jak chcesz mieć jakąś podkładkę powiadom chłopaków z OSP postaw im flaszkę aby w trakcie pokazu byli na miejscu. Po drugie obok sali weselnej przejdź do 2 -5 sąsiadów i poproś o ich zgodę. Strzelaj przed 22:00

 

To na tyle

 

Ja Policji nie powiadamiam bo robiłem to 2 razy i za każdym razem mówili że musi być zgoda sąsiadów i środki w postaci gaśnicy lub straży

 

 

OK. Upewnie sie ze wszystkim i chyba tak zrobie ;) Dzieki Ci bardzo za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dokładnie posłuchaj Cooli-ego (powiadom sąsiadów graniczących z salą zagadaj ze strażakami lub gaśnica). Zrób rozeznanie w miejscu pokazu aby nie było w bliskiej odległośći stert czy stodoły skoro to wieś oraz zachowaj bezpieczny odstęp pomiędzy strefą a publicznością.

Udanego show !

 

 

Dziękuje! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cześć! Jest sprawa, planuję na weselu siostry zorganizować pokaz fajerwerków. Chciałbym się dowiedzieć jakie trzeba mieć pozwolenia. Zabawa odbyć ma się na wsi w sali wiejskiej. Chciałbym wiedzieć co potrzebuje, aby nie miec ewentualnych problemów. ;)/>

 

Proponuję jeszcze dowiedzieć się, czy nie ma w prawie lokalnym rozporządzenia zakazującego używania fajerwerków poza sylwestrem. Zawsze strzelaj z terenu prywatnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Proponuję jeszcze dowiedzieć się, czy nie ma w prawie lokalnym rozporządzenia zakazującego używania fajerwerków poza sylwestrem. Zawsze strzelaj z terenu prywatnego!

 

Sądząc po jego avatarze na jego prawie lokalnym nie ma zakazu :) A co do terenu prywatnego to na pewno tak nie będzie i najlepiej jak byś od właściciela sali też otrzymał zgodę na to iż zezwala ci z jego terenu strzelić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...