Skocz do zawartości
  • 0

Tuba od moździerza


velibrum

Pytanie

Witam!
Wie ktoś może gdzie mogę dostać tuby do kul 1,2"? W standardowym zestawie jest tylko jedna tuba, a ja chciałbym wystrzelić kilka ładunków naraz. Interesują mnie również ceny takich rurek.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tego typu tuby można kupić w marketach budowlanych np. Nomi, (ostatnio jak niedawno byłem to było takie coś w sprzedaży, ale nie wiem czy teraz też jest :!: ) wiem, że to może troszkę nie na temat, ale od niektórych moździeży tuby poprostu się rozwalają. :neutral: niektóre ładunki mogą niewylatywać i efekt następuje w tubie........ :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

mój brat wypożyczył kiedyś taką do 3calowych szelek za 10zł w hurtowni fajerwerków (te 3calówki też tam kupił)... ale to po znajomości :roll: ... popróbuj popytać w hurtowniach fajerwerków
pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
(te 3calówki też tam kupił)...
pzdr.


Trochę nie rozumiem piszesz, że kupił 3" szelki bez zezwolenia takich nie dostaniesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
(te 3calówki też tam kupił)...
pzdr.


Trochę nie rozumiem piszesz, że kupił 3" szelki bez zezwolenia takich nie dostaniesz.


ale przecież napisał, że dostał po znajomości. :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chyba,że mają być jednorazowe to możesz kupić wikol i z 10 kartek skleić (trochę roboty z tym będzie,ale jak nie znajdziesz to można tak zrobić) Ja kleiłem korpusy z 8 kartek to wychodziły twardsze od tej rury co jest w zestawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Chyba,że mają być jednorazowe to możesz kupić wikol i z 10 kartek skleić (trochę roboty z tym będzie,ale jak nie znajdziesz to można tak zrobić) Ja kleiłem korpusy z 8 kartek to wychodziły twardsze od tej rury co jest w zestawie.


dobry pomysł :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Troszkę czasu minęło od września ^^
I już wiem gdzie można dostać rury tekturowe jak i HDPE do ładunków różnego kalibru. Mówię tutaj o pyro garażu :razz:
Temat do usunięcia. Kameleon, pls nie nabijaj tak postów :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość zawdi

a jakie sa najwieksze ladunki ( ile cali ? ) do mozdziezy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
chyba 48 cali to była najwieksza w histori


To była największa jaką zrobili i której jest film, a większej raczej nie ma. Jeżeli chodzi o szelki kupne, to największe w przypadku Jorge to 8" - takie szelki jak Pagoda na przykład.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...