Skocz do zawartości

maxsem.pl / petardysklep.pl / Maxsem


luxor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czy widzial ktos moze wyrzutnie maxsemu na zywo i moze ocenic efekty?


Widział widział :D

Bardzo dobre, polecam,
Miałem parę pozycji od nich i jakościowo mają dobre cenowo też... Oczywiście są lepsze lub słabsze ale maxsem ma dobre produkty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widział widział biggrin.gif

Bardzo dobre, polecam,
Miałem parę pozycji od nich i jakościowo mają dobre cenowo też... Oczywiście są lepsze lub słabsze ale maxsem ma dobre produkty



Dzieki. Chyba zdecyduje sie kupic cos w ich sklepie w tym roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

maxsem.jpg

Doszła przesyłka za III miejsce w turnieju bilardowym. Wszystko się zgadza z zamówieniem, nawet zostałem mile zaskoczony brakiem pobrania za koszt wysyłki, tak więc bardzo polecam sklep :) Czas oczekiwania: 3 dni robocze.

EDIT: po 2 dniach zawitał do mnie ponownie kurier... PO POBRANIE, o którym zapomniał za 1-szym razem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bardzo dobry sklpik. Zamówienie złożone w sobote dotarło do mnie we wtorek. Mimo niewielkiej kwoty zamówienia gratis w postaci smyczy i wulkanu Fantazja (5zł wg. cennika Maxsema). Towar zakupiony podczas akcji "darmowa przesyłka", tak więc gratis cieszy podwójnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia jest w formie małego pokazu z różnym układem strzelania.
Sam się kiedyś zastanawiałem nad nią, ale jako że robię pokaz z wielu wyrzutni to postanowiłem kupić inne i połączyć. Jeżeli stawiasz na konkrety to jest właśnie to czego potrzebujesz


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep maxsem, szybka realizacja zamówienia, fachowa obsługa i rzeczowa(!!!) nie tak jak w przypadku pewnego sklepu. Jak obiecują że coś zrobią to to robią na czas. Produkty maxsemu fajnie się prezentują. Jeszcze raz polecam



Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep maxsem jest w moim mieście wydziałem juz pokaz tego importera i naprawde robi je rewelacjynie bylem takze w punkcie sprzedazy i to nie raz maja naprawde bardzo dobre jakosciowo fajerwerki :) polecam ten sklep.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Bardzo fajny sklep, dobre ceny, doskonale zapakowane paczki. Jest także kilka wad między innymi : oczekiwanie na wysłanie paczki 4 dni ( od wpłacenia na konto przelewem internetowym opłaty za piro ) oraz brak numerów listu przewozowego w celu sprawdzenia lokalizacji paczki. Poza tym wszystko spoko, polecam :)

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zdecydowałem się w tym roku po 2 letniej przerwie zrobić zakupy w tym sklepie i jestem kolejny raz bardzo zadowolony.

Bardzo szybka wysyłka- 24h

Towar spakowany starannie

Bezpłatna wysyłka i gratis do zamowienia:)

 

Polecam wszystkim ten sklep. Produkty jakościowo maja bardzo dobre!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na maxsem.pl / petardysklep.pl / Maxsem

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...