Skocz do zawartości

P3904 Aslan


Sevento

Rekomendowane odpowiedzi

P3904 Aslan to kolejna propozycja wyrzutni od Super Power kalibrem 47 mm. Ta masywnie zbudowana bateria mieści się w kategorii 1.4G, co oznacza, że na jej nabycie nie jest potrzebne żadne pozwolenie. Posiada 19 ładunków o różnorodnych efektach świetlnych, tj. niebieskie peonie ze złotymi błyskami, czerwona fala z zielonymi błyskami oraz czerwone dalie z cracklingiem. Czas efektu wyrzutni wynosi aż 45 sekund, co na wyrzutnię 19-sto strzałową to dość rzadki wynik. Wielkość kalibru robi na prawdę ogromne wrażenie, wszak nie codziennie można kupić baterię z kalibrem 47 mm, czy jednak milimetry przekładają się na efekt? Cóż... Powiem tak - laicy będą zachwyceni, Ci bardziej doświadczeni pirotechnicy troszkę zawiedzeni. Dlaczego? Efekty są co prawda bardzo duże, lecz tylko niewiele większe od wyrzutni 30 mm. Odpaliłem Aslana wraz z wyrzutnią 8039 również od firmy Super Power, która ma 30 mm kaliber i co prawda efekt był fantastyczny, to jednak czegoś więcej po Aslanie się spodziewałem, większych efektów świetlnych. Niewątpliwie ogromny plus za różnorodność efektów i czas trwania!

 

Super Power wycenia ją na około 140 złotych. Czy jednak jej zakup się opłaca? 140 złotych to zdecydowanie za dużo, nawet jak na wyrzutnię z tak dużym kalibrem. Jeśli masz małe środki finansowe przeznaczone na fajerwerki - nie kupuj jej. Zdecydowanie lepszym wyborem byłoby dobranie dwóch-trzech mniejszych wyrzutni z kalibrem 30 mm niż być nastawionym na Aslana. Nie mówię, że to zła wyrzutnia, ale czegoś mi w niej zabrakło, takiego błysku geniuszu pirotechnicznego w klasie 1.4G.

 

Ocena 3.5/5

 

Kliknij TUTAJ aby obejrzeć film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...