Skocz do zawartości

8039 Super Power


Sevento

Rekomendowane odpowiedzi

8039 to wyrzutnia firmy Super Power cechująca się efektem V-Shape. Mimo, iż bateria jest zaliczana do profesjonalnych, jej oznaczenie to 1.4G. Oznacza to, iż nie trzeba mieć pozwolenia na jej kupno. Wyrzutnia posiada kaliber 30 mm oraz 36 pocisków z efektem brokatowych koron oraz brokatowych min lecących razem z ładunkami. Mimo powtarzalności efektu, wyrzutnia robi sporo zamieszania na niebie. Przepiękne korony urozmaicą każdy pokaz pirotechniczny, zarówno amatorski jak i profesjonalny. Efekt jest bardzo rozłożysty, najpierw ładunki lecą ku górze wachlarzem, by w finale niebo rozświetliło kilka ładunków wystrzelonych na raz w postaci efektu V-Shape. Jest dość ciężka, ale łatwa w przenoszeniu. Czas trwania pokazu to 30 sekund. Oczywiście różnice czasowe pomiędzy egzemplarzami mogą wystąpić, ale zazwyczaj to tylko kilka sekund. Cena? Super Power wycenia ją na 143 złote. Czy warto? Zdecydowanie tak! Wyrzutnia mimo, iż ma ten sam efekt przez cały czas trwania, bardzo dużo nadrabia rozłożeniem efektu na niebie. Efekt jest bardzo duży i sprawia wrażenie, że zajmuje całe niebo. Nie znam lepszej kątowej wyrzutni do 150 złotych jak 8039. Gorąco polecam! Ocena 4+/5

 

Tutaj można obejrzeć filmik wyrzutni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa przewozowa nie ma nic do rzeczy jeśli chodzi o dostępność dla amatorów a wyrzutnia nie ma V-shape tylko Z-shape.

 

Nie mniej jednak ciekawa do użycia w pokazach ale daleki jestem w ocenie że to najlepsza kątówka do 150PLN

 

PS> Oceniałem Twoją wiedze na wyższą wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się piekielnie spodobała i gdybym miał więcej pieniędzy, to kupiłbym takie dwie-trzy :) A jak jeszcze JW90 dołączyła to efekt zwalił z nóg :) Niemniej, nawet bez "pomocy" innych wyrzutni jest bardzo ładna.

 

Co do wiedzy - wypadłem troszkę z fachu :) Już nie żyję fajerwerkami tak bardzo jak kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...