Skocz do zawartości
  • 0

250zł i co dalej?


pj.patryk

Pytanie

Zakładam ten temat ponieważ będę miał w tym roku na sztuczne ognie około 250zł i jestem bardzo ciekawy co by ktoś kupił na moim miejscu. W grę wchodzą raczej produkty Jorge i Hestii. A więc doradźcie co byście kupili, i gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

ja będę miał trochę mniej, pod 200 zł... wezmę Donta, Arctica, cudaka, zestaw Discovery, moździerz SA, coś z Biedronki i Lidla

bym kupił black cata żebym miał ciut więcej kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym postawił na wyrzutnie. Może jakąś mocną skośną typu (JW77, JW59 - jedną z nich), Black Cat, NG 2, , NG 8, dont, samuraj,

łącznie 257zł

jak chcesz sobie kupić jakieś pierdółki to możesz zrezygnować z jakiejś wyrzutni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zależy jak chcesz tym stuffem strzelać i jaka jest u Ciebie dostępność produktów.
Jeśli do północy stawiasz na pierdółki , a po północy na moc to :
Do 35zł możesz kupić petardy , motylko itd. , a za reszte wyrzutnie i rakiety , ja polecam tak:
Petardy :
FP8 - 6zł
3X K0201 - 2.5zł
Kamikadze - 3zł
2x K0204 (12szt x2 - 24szt) - 6zł
Fontanny - 8zł
Super Petardy - 6zł
Pszczółki - 3zł
Razem: 34.50zł

Pozostaję 215zł

Sfinx - 25zł
Pyro-Mix - 25zł
Black Cat - 55zł
(Jeśli lubisz rakiety , to Festival = 60zł)
Don`t Worry Be Happy - 20zł
Macrocosmos III - 9zł
JW08 Wenus - 20zł
Razem ok 214zł (zawyżyłem trochę ceny , zakładając , że nie kupujesz w hurtowni , jeśli kupujesz w hurtowni , za resztę pieniędzy możesz kupić inne rzeczy w pobliskich marketach).

(A jeśli nie lubisz rakiet)
NG8 - 45zł
JW 25 - 20zł
Bazooka 4 - 16zł
Razem : 226zł(zawyżyłem trochę ceny , zakładając , że nie kupujesz w hurtowni , jeśli kupujesz w hurtowni , za resztę pieniędzy możesz kupić inne rzeczy w pobliskich marketach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja jakbym miał tyle kasy to bym zostawil około 50 zl na rakiety itp...a tak to kupił wyrzutnie.Typu: Black Cat
Sfinx
Dont worry be happy
Top secret
Makrokosmos
I
II
III



i to chyba tyle :D troszke mniej cie to wyjdzie niz 200 zl za wyrzutnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...