Skocz do zawartości

Gdzie strzelacie?


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, nie znalazłem podobnego tematu, więc sam postanowiłem założyć.

W tym temacie możemy opisywać i wstawiać zdjęcia miejsc, w których strzelamy fajerwerki :) Ja z reguły zawsze strzelam przed bramą mojego podwórka - jest tam dobre, równe podłoże oraz studzienka, na której dobrze jest postawić wyrzutnie :) Obok co prawda są tory kolejowe, ale nie ma kabli, bo pociąg dawno tam nie jeździ (choć czasem taka starodawna ciuchcia przejedzie). Załączam również fotki:

p1000471av5.th.jpg p1000473ha9.th.jpg p1000475sm3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja swoje fajerwerki w tym roku będę odpalał w różnych miejscach. Jedno będzie na boisku, tam polecą największe. Drugie w parku, a trzecie na górce najbardziej widowiskowe dla ludzi bo jestem wtedy otoczony blokami i wieżowcami. Fotki dam w najbliższym czasie.

Witus bardzo ładne fotki, ale wyrzutnie też obstawiaj cegłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze strzelałem przed kamienicą, ale w tym roku aldik zajął to miejsce więc trzeba będzie się gdzieś przenieść. Pytanie tylko gdzie? :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku bede strzelał na działce tam nie mam zbytnio widzów jak i w ogole oprócz rodziców i sąsiadów bo nie mieszkam w bloku za to mam własy teren który mi nikt nie może zająć :D stare miejsce juz sie do strzelanie nie nadaje bo za duzo kabli telefonicznych drutów i różnych innych rzeczy takich jak mój dom :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba pójdę z kolegami na tzw. "Łysą górę".
Mamy stamtąd widok na pół Gdyni i do tego fajne echo przy achtungach :twisted:

ysavg1.jpg

Tylko trzeba przyjść wcześniej i wyrównać teren dla Circoblitzów, bo wszędzie pełno piachu...
no i wyrzucić innych ludzi, którzy tam przyjdą :twisted:
Tylko nie wiem czego użyć do ich wyrzucenia... łopaty? Prochu czarnego? A może heksogenu, jak myślicie?

EDIT: w niedzielę na zakończeniu wakacji widzieliśmy reflektory z Sopot Festiwalu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba pójdę z kolegami na tzw. "Łysą górę".
Mamy stamtąd widok na pół Gdyni i do tego fajne echo przy achtungach :twisted:
(...)


Na zdjęciu miejsce prezentuje się bardzo fajnie :smile: Na pewno szelki, rakiety byłby lepiej widoczne niż ze zwykłego podwórka / betonu przed blokiem :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Zdjęcie zrobione przed chwilą z mojego okna :) tu strzelam:
http://img292.imageshack.us/my.php?image=s5030948yd7.jpg


Fajne miejsce :smile: Wszyscy w blokach widzą co strzelasz :) A nie przeszkadzają Ci inne osoby, które też tam strzelają :?:


Kamil i na dodatek masz jeszcze te ściany ochronne żeby się móc gdzie schować :mrgreen:

Też mi się to miejsce podoba. Ludziom prawie ogień na balkony wpada :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie zrobione przed chwilą z mojego okna :) tu strzelam:
http://img292.imageshack.us/my.php?image=s5030948yd7.jpg


Nie ma to jak swoja własna prywatna posesja :razz: Jak sobie coś przygotujesz to masz pewność, że nikt Ci tego nie popsuje :wink: Mi by sie tak między blokami nieswojo strzelało, no ale w sumie to każde miejsce jest dobre :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam na wiosce i wraz z domem mam 0,5 hektara, przy czym z jednej strony mam parę domów, a drugiej pola... ale i tak sylwestra spędzam w mieście, ale i tak :wink: w tym roku mam zamiar wziąć tylko dwie wyrzutnie: zwykłą explodera i z rzymskich ogni... ogólnie to lajt :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie zrobione przed chwilą z mojego okna :) tu strzelam:
http://img292.imageshack.us/my.php?image=s5030948yd7.jpg


Fajne miejsce :smile: Wszyscy w blokach widzą co strzelasz :) A nie przeszkadzają Ci inne osoby, które też tam strzelają :?:


Tam mało ludzi strzela, a jeżeli już to taki jeden gościu z kumplami z mojego bloku, ale jest dużo miejsca wiec każdy znajdzie coś dla siebie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mieszkam na wsi także mam miejsca bardzo duzo.Ale mam takie jedno miejsce , na lekkim wzniesieniu, fajne echo,wszyscy wszystko widzą. :razz: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ten temat był w tamtym roku, ale jest dośc ciekawy żeby do niego wracac:)
No więc ja będe w tym roku ostrzeliwał z drogi naprzeciwko mojej chałupy. Jest tam też sad ( a raczej był) w którym można się schronic przed wiatrem (tak jak w tamtym roku), gdyż miejsce to jest sporo niżej połozone niż droga i do tego postawiony jest tam taki betonowy płot . Tak ogólnie to muszę uspawac sobie rurki ze stojakami na rakietki :)
P.S.
Witus, a ta studzienka to będzie cuś w rodzaju schronu? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja strzelam u siebie na ogrodzie tylko nie wiem czy w tym roku mój zestawik nie uszkodzi jakiś domów bo to są bliźniaki oddzielone płotem. DO mojego domu z ogrodu mam jakieś 7m odległości troche mało ale cóż. Tamtego sylwka wyszedłem na ulice to sąsiad taki noobek z korsarzami o 00:00 wyskoczył lol <>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...