Skocz do zawartości

Problemy z rodzicami


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie najpierw matka & ojciec kupują a później się drzą że tyle kasy wyleci w powietrze i mówią że jestem chory na łeb z tymi petardami <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nie jest po świętach tak kolorowo :D
Zacząłem masywnie dokupować sobie fajerwerki w biedronce i hurtowni że stara powiedziała dosyć i za rok nie będzie fajerwerek.
A ja mam na to Wyje**ne bo za rok to już o tym zapomni a jak coś to złoże zamówienie bez ich zgody albo pujdzie mi kuzyn kupić ale to wtedy tylko only hestia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama pozwala ale nie za dużo :P Tak do 50 zł xD

A tata sie napala na fajerwerki i kupujemy dużo jak co roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama daje kase z 70 zł dziadek 50 zł resztę ja i kuzyn ;D i jak wracam z hurtowni to pierwsze gadanie mamy xD ile tego ?! po co ?! bla bla bla xD co roku to samo ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

U mnie nie ma nic przeciwko ale kasy nie daje. Daje tylko babcia :) . Ale i tak zazwyczaj jezdzimy na sylwestra do znajomych ktorzy wydaja mase pieniedzy na fajerwerki. Mam nadzieje ze w tym roku pojedziemy do przyjaciol z Gdanska oni wydaja kolo 1000zl co roku moze w tym dadza wiecej i ja doloze 500 to moze uzbieramy z dwa tysiaki chociaz chcialbym wiecej ja nigdy nie mam dosc fajerwerkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mama mówi tak

,, Zobaczymy jak będzie dobra średnia w szkole to możesz sobie kupić i możesz sobie wybrać wyrzutnie to ci kupię."

jak jej pokazałem np achillesa albo jw402 to juz tak nie gadała xD ale do 150 złotych mi kupi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tato- co roku mi coś dokupuje małego w sklepach i na ten temat nie ma żadnego zdania :) bo też nie może się doczekać sylwestra razem ze mną :D

Mama- mówi że to jest głupota wydawać po 400 zł na fajerwerki bo to jest na kilka chwil :) ale i tak mi coś dokupi xD



Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Heh u mnie jest tak ze co roku kupowałem w hipermarketach :D więc ze starym jeździłem , i on też uwielbia fajerwerki , i tak ja mówiłem co , a on płacił połowe pieniędzy :D razem ok 200zł wydane było

Teraz :D pod koniec listopada bde zamawiał na fm.pl , zgodził się , bo powiedziałem że mam "rabat" , narazie tak jakby niechętnie zareagował na to :D , bo teraz za 350 zł bde zamawiał z tego on połowe da :D
Ale tak gada - nie za dużo ?? po co aż tyle nieee no nie przesadzaj , ale jak sie wkręca w klimat fajerwerków to sam kupuje

Mama jest zupełnie przeciwna :D mówi : i po co tyle kasy tracić ? w jeden dzień nie masz tyle pieniędzy , i po co było marnować ? \

Babcia = jak widzi to mówi WoooW ! , serio :D i taką mine zdziwioną , " i to wszystko do nieba ?? " :o

Bracia - Jeden starszy , drugi młodszy obaj nie są za fajerwerkami , mówią że to strata kasy , DZIWAKI ....

A ja czuje się wywyższony że się tym interesuje :D jeżeli chodzi o moją rodzinę :D bardzo się z tego ciesze że tata jest "ze mną"

"[...] bo w życiu piękne są tylko chwile " xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Tata jeździ ze mną do biedronki przed świętami i kupujemy tylko za około 40zł i to niby cały stuff ma być i więcej mam nic nie kupować :( a po świętach we wtorek zazwyczaj idę do sklepu hurtowni i kupuję jeszcze sporo fajerwerków ale w tym roku postaram się kupić za około 150zł narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U mnie zależy z ich humorem bo jak jestem ok i im pomagam to wszystko jest ok z tatą do Surex'su pojadę i mogę sobie śmiało zamówić a jak jestem nie grzeczny to niema lekko ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zwykle zawsze kupuję fajerwerki z ciotką Anką i zwykle wydaję na fajerwerki 150 zł albo 125 zł i ciotka dodaje jakieś parę dyszek nikt temu nie jest przeciwny w mojej rodzinie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ciężko mama mówi tak; " Zastanów ty się jeszcze czy chcesz tyle pieniędzy na to przeznaczyć " jak chce zrobić jakieś większe zamówienie to mówi; "absolutnie nie" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

U mnie rodzice wiedzą że czekam na to cały rok więc nic nie mówią że to wywalanie kasy w błoto, kase zdobywam po przez urodziny i imieniny, czasem brat dołoży kilka dyszek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mi to starszy jak miałem jakieś 5 lat fajerwerki pokazał i teraz nie wtrąca się. Starsza zawsze marudzi, ale jak zaczynam odpalać to jej sie też podoba :wink:

FPS u mnie było dokładnie tak samo tyle że pokazał mi w wieku 9 lat :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice mówią , że jestem idiotą wydając na to tyle kasy. Mogę kupować ile chce i kiedy chce , ale wiadomo dla nich to nic mądrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohohoho też bym chciał kiedy chce, ale musze przez tydzień być grzeczny i wogle, wiadomo o co chodzi, żeby zamówić co kolwiek :D . A jak puszcze to mówi że takie ładne itd. Zresztą jak każdy chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...