Skocz do zawartości

sklepbigfun.pl / fajerwerki-net.pl / BIG FUN


bigfun

Rekomendowane odpowiedzi

WAŻNA INFORMACJA :

Informujemy, ze ostatnim dniem w którym wysyłamy zamówione fajerwerki jest poniedziałek 23 grudnia – jest to ostatni termin , który gwarantuje, że paczka dotrze do odbiorcy przed 31 grudnia.

 

Ostatnim dniem składania zamówień z gwarancja przyjęcia do realizacji jest środa 18 grudnia. Zamówienia złożone po tym terminie mogą być anulowane.

 

 

 

 

Zapraszamy na zakupy

 

Bigfun Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep jak nigdy mnie nie zawiódł paczuszka, szybko i bez problem, JEDNAK 3 raz z rzędu mam wulkan rozwalony xD w w każdej z 3 paczek był spód wulkaniku rozwalony... mam jakiegoś pecha :(/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem w niedzielę i paczka dorarła wczoraj rano, bardzo starannie zapakowana, nic nie było uszkodzone ale do jednego mieliście rację chodzi mi o pakiet promocyjny 33% dostałem to:

Wyrzutnia "Grand prix finale" 184044 (keller)

Wyrzutnia "Diamenten funkiel"184026(keller)

Fontanny JF09-3 (jorge)

To ostatnie może być ale wyrzutnie będą pewnie do niczego

Ocena:9/10

 

 

Kamilox :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierw odpal, później oceniaj. W ubiegłego Sylwestra odpalałem kostke Kellera, niczym nie różniła się od kostek z serii TXB60x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem w niedzielę i paczka dorarła wczoraj rano, bardzo starannie zapakowana, nic nie było uszkodzone ale do jednego mieliście rację chodzi mi o pakiet promocyjny 33% dostałem to:

Wyrzutnia "Grand prix finale" 184044 (keller)

Wyrzutnia "Diamenten funkiel"184026(keller)

Fontanny JF09-3 (jorge)

To ostatnie może być ale wyrzutnie będą pewnie do niczego

Ocena:9/10

 

 

Kamilox :fireworks:/>

W zeszłym roku mieli tą samą promocje i także otrzymałem Grand prix finale i powiem Ci że się nie zawiedziesz :] Naprawde fajna kosteczka, jednakże za tą cene mało kto ją kupuje.

oh P.S

Odpal na naprawde sporej wolnej przestrzeni bo mi te strzały kątowe w dom leciały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są wszystkie opinie które tutaj pisaliśmy na temat zlewającego podejścia sklepu do ludzi? Usuwacie bo płacą wam za reklame jesteśmy w Polsce i propaganda jest karalna.

 

VEL: Dziękuję za zgłoszenie, usunięte posty wróciły na swoje miejsce. Również nie mam pojęcia, czemu zostały one przeniesione do kosza. Pozdrawiam.

Edytowane przez velibrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty zostały usunięte przez użytkownika Poki.

Nie wiem jakiej były treści.

Posty wnoszące coś do tematu zostaną przywrócone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro szanowni Państwo z Big Funa nie odpiszą , to czy ktoś może mi podpowiedzieć czy jak paczka która zamówiłem w poniedziałek 16 grudnia i nadal jest nie nadana to mam ryzykować i czekać czy szanowni państwo zdąrzą mi ją wysłać czy zamawiać szybko w innym sklepie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro szanowni Państwo z Big Funa nie odpiszą , to czy ktoś może mi podpowiedzieć czy jak paczka która zamówiłem w poniedziałek 16 grudnia i nadal jest nie nadana to mam ryzykować i czekać czy szanowni państwo zdąrzą mi ją wysłać czy zamawiać szybko w innym sklepie?

Lepiej czekać.

 

Ktoś usunął posty mówiące negatywnie o sklepie.

Przypadek? Nie sądzę. :xmas_biggrin:

:fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro szanowni Państwo z Big Funa nie odpiszą , to czy ktoś może mi podpowiedzieć czy jak paczka która zamówiłem w poniedziałek 16 grudnia i nadal jest nie nadana to mam ryzykować i czekać czy szanowni państwo zdąrzą mi ją wysłać czy zamawiać szybko w innym sklepie?

WITAM WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW

Informujemy, ze zgodnie z informacją podaną na na stronie naszego sklepu WSZYSTKIE zamówienia zostaną wysłane najpóźniej w poniedziałek 23 grudnia i dotrą do odbiorców na czas.

Nigdy dotąd nie zawiedliśmy naszych klientów i tym razem będzie tak samo.

Przepraszamy jednocześnie za utrudniony kontakt z nami w ostatnich dniach, ale poziom zakupów bardzo przekroczył nasze prognozy.Istotniejszym dla nas było zrealizowanie w czasie wszystkich zamówień i dlatego nie bylismy w stanie odpisywać na wszystkie maile ( w rekordowym dniu było ich blisko 300 )

Sądzimy, że planowana na styczeń GIGANTYCZNA PROMOCJA zrekompensuje chocby po części chwilowe zawirowania związane z naszym sklepem.

 

pozdrawiamy wszystkich

 

FAJERWERKI-NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczuszka doszła Wszystko w jak najlepszym porządku. zamówiłem za 107zł + przesyłka i z promocji 33% dostałem wyrzutnie GRAND PRIX FINALE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczka zamówiona tydzień temu doszła dzisiaj

wartość zamówienia to 200zł z przesyłką

gratisy to

GRAND PRIX FINALE

Zestaw"PYROMIX"JCA6 2 sztuki

wszystko całe,więc sklep warto polecić do dalszych zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłem we wtorek jak myslicie dostane jutro paczke ?

Jutro raczej nie dostaniesz bo święta do ciebie paczka dojdzie pewnie 27-30

 

 

Kamilox :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego to wiem to dzisiaj nie wysyłali numerów bo nie mają poprostu czasu na to.

 

witamy wszystkich użytkowników forum,

 

informujemy, że ostatnie przesyłki zostałe nadane

 

od 18 zaczynamy wprowadzac numeru listów przewozowych i sądzimy że uda nam sie to zakończyc do północy

 

pozdrawiamy i dziękujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszmy się , że paczki wyszły bo przy takim nawale zamówień bigfun wykazał się pełnym profesjonalizmem :)/>. CO do tego czy dojdzie ona jutro czy po świętach to raczej nie ma najmniejszego znaczenia bo sylwester jest 31 a nie 24 Panowie. Z tego co się orientuje jutro kurierzy jeżdzą rano do 12 ale nie wszędzie bo każdy chce mieć wigilie ludziska :)/> . Rozmawiałem dziś z kurierem, który odbiera paczki z mojej firmy i mówił ze do 10 rozwożą to co się uda. W piątek wszyscy dostaną napewno zamówionka:) . Wszystkim wesołych świąt :)/> pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...