Skocz do zawartości

sklepbigfun.pl / fajerwerki-net.pl / BIG FUN


bigfun

Rekomendowane odpowiedzi

Był, Był, bo sam taki otrzymałem :)/> Niestety ten zestaw już się chyba wyczerpał.

 

 

Bardzo dobra kostka jako gratis. Strzelałem kilka razy i kostka o wielu efektach nie duża ale fajna mieszanka różnych efektów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra kostka jako gratis. Strzelałem kilka razy i kostka o wielu efektach nie duża ale fajna mieszanka różnych efektów

 

 

Tez mi się spodobała pod względem różności efektów. U mnie posłuży jako wstęp do pokazu. Jeżeli będzie dostępna to polecam wszystkim ten zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu tych dwóch miesięcy , zamawiałem u was dwa razy i się nie zawiodłem , wszystko jak należy , kurier również . A i proponuję zmieć nazwę kuriera na stronie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,że nie dostałem jej w gratisach bo dobrze wiem,że jej w nich nie było,tylko ja po prostu zakupiłem tą Jw4054 a dostałem Jw4050,ale spokojnie nie ma oczym mówic nic się nie stało,dostałem paczke w idealnym stanie,macie najlepszy sklep internetowy z fajerwerkami w Polsce i mimo tego,że nastapiła ta malutka pomyłka to zdania o was absolutnie nie zmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy

 

INFORMUJEMY ŻE W DNIU JUTRZEJSZYM 23 LISTOPADA 2013 r. WPROWADZIMY DO SKLEPU 10 NOWYCH ZESTAWÓW PROMOCYJNYCH.

 

Zapraszamy na zakupy

Bigfun Team

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy

 

INFORMUJEMY ŻE W DNIU JUTRZEJSZYM 23 LISTOPADA 2013 r. WPROWADZIMY DO SKLEPU 10 NOWYCH ZESTAWÓW PROMOCYJNYCH.

 

Zapraszamy na zakupy

Bigfun Team

 

Czy pojawią się jeszcze zestawy które wczesniej się skończyły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny nic szczegolnego nie doszlo.

Jedynie Guliwer warty uwagi co do zestawow z nowych.

"nic szczególnego" Się ciesz że w ogóle coś jest ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dwa zamówienia i kolejny wielki pozytyw. Profesjonalne podejście do klienta, nie zależnie czy jest do duże czy małe zamówienie. Paczki zawsze zapakowane w staranny sposób. Konkurencyjne ceny i ciekawe promocje. Sklep od którego zacząłem swoją przygodę z zakupami w internecie i który robi wszystko żebym składał zamówienia tylko w nim :) Pozdrawiam całą ekipę Bigfun :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczka dotarła dobrze zapakowana jak dotychczas w każdym zamówieniu tego sklepu :xmas_laugh:/> niczego nie brakowało i już zamawiałem kilka razy w tym sklepie i nigdy się nie zawiodłem :xmas_wink:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem paczkę z fajną zawartością :) Paczka super zapakowana i bardzo dobry kontakt. To już drugie zamówienie w tym sklepie i na pewno jeszcze "zawitam" do owego sklepu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy

 

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu dzisiejszym w ofercie naszego sklepu znajdą się petardy TXP859 „SUPER CRACKER” oraz pierwszy na polskim rynku moździerz z bardzo głośnym efektem dźwiękowym typu „TITANUM SALUT” ( „FIERCE DEVIL” symbol TXB271-T )

 

Zapraszamy na zakupy

Bigfun Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...