Skocz do zawartości

sklepbigfun.pl / fajerwerki-net.pl / BIG FUN


bigfun

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy

 

wszystkich zainteresowanych informujemy, iż w dniu dzisiejszym tj. 31.10.2013 o godz. 17.00 wprowadzonych zostanie kolejnych 10 zestawów promocyjnych. Łącznie będziecie mieli do wyboru 30 zestawów :xmas_smile:

 

Zapraszamy na zakupy

 

Bigfun Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy przyjemność poinformować, że od dzisiaj w ofercie naszego sklepu znalazły się najgłośniejsze petardy na Polskim rynku :

 

- MEGATRON

 

- BOMB BON

 

Produkcji Słowackiej firmy PRIVATEX PYRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocniejsze i ekonomiczniejsze sa black deathy smile.gif

nie pisze tego bo nie mam bombonów ale stwierdzam tylko fakt smile.gif

 

To jak możesz pisać takie coś nie przetestując BomB Bom'ów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nie pisze tego bo nie mam bombonów" - Nie rozumiem Cię.

Mnie nalo kto rozumie. Widze, ze trzeba lopatologicznie. Nie mam w ofercie mojego sklepu tych petard, jednak nie znaczy to ze ixh nie testowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem paczkę. Wszystko jak najbardziej w należytym porządku. Asortyment się zgadza, dobrze zapakowany i gratisy również się zgadzają, mimo ze o jednym zapomniałem przy zamawianiu. Po dobrym kontakcie wszystko zostało załatwione.

Dziękuję ekipie sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejna paczka w idealnym stanie do mnie dotarła. I dziekuje, za nabranie mnie, lecz zostawie to dla siebie, bo dałem się wrobić jak małe dziecko, ale ważne , że ubaw był. Kocham Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mi też dziś doszła paczka z tego sklepu zapakowane elegancko nic nie uszkodzone zamawiałem w niedziele i dziś o 12 był kurier POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także polecam ten sklep, niedawno zamawiałem paczkę i się nie zawiodłem. Szybka wysyłka, wszystko elegancko zapakowane, a przede wszystkim tanio i promocje na plus. Jak dla mnie najlepszy sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały dylemat.. jeżeli zamówie na BF fajerwerki za 175 zł to mogę wybrać jeden zestaw promocyjny +100 i jeden +50 czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy

 

w dniu dzisiejszym ilość artykułów dostępnych w sklepie przekroczyła 1300, wprowadzamy dalej...

 

Zapraszamy na zakupy

Bigfun Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy

 

w dniu dzisiejszym ilość artykułów dostępnych w sklepie przekroczyła 1300, wprowadzamy dalej...

 

Zapraszamy na zakupy

Bigfun Team

 

 

dojdą jakies zestawy jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszła dzis do mnie paczka z bigfuna,wszystko elegancko i starannie zapakowane,oczywiście dostałem też te super gratisy,tylko zamiast wyrzutni Jw4054 Copernicus dostałem dużo gorszą Jw4050,nie wiem chyba się pomylono,ale ogólnie jestem jak zwykle bardzo zadowolony z zakupu w tym sklepie,oczywiście kolejny mój zakup w tym sklepie juz w następnym roku,może już w styczniu jak bedą jakieś wyprzedaże.Tak na koniec pozdrowienia dla załogi Bigfun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy

 

Mamy przyjemność poinformować, że w naszym sklepie jest w tej chwili 800 rodzajów wyrzutni, a cały widoczny asortyment jest DOSTĘPNY od ręki.

 

Zapraszamy na zakupy

Bigfun Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszła dzis do mnie paczka z bigfuna,wszystko elegancko i starannie zapakowane,oczywiście dostałem też te super gratisy,tylko zamiast wyrzutni Jw4054 Copernicus dostałem dużo gorszą Jw4050,nie wiem chyba się pomylono,ale ogólnie jestem jak zwykle bardzo zadowolony z zakupu w tym sklepie,oczywiście kolejny mój zakup w tym sklepie juz w następnym roku,może już w styczniu jak bedą jakieś wyprzedaże.Tak na koniec pozdrowienia dla załogi Bigfun.

 

witam,

JW4054 "COPERNICUS" nie znajduje sie w żadnym zestawie promocyjnym, tak więc nie wiemy o jakiej pomyłce piszesz

 

pozdrawiamy

fajerwerki-net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

JW4054 "COPERNICUS" nie znajduje sie w żadnym zestawie promocyjnym, tak więc nie wiemy o jakiej pomyłce piszesz

 

pozdrawiamy

fajerwerki-net.pl

 

Mnie zdaje się że w jednym +200 chyba(1) którego już nie ma był Jw4050 Columbus dobrze się nie mylę?

 

Wczoraj jeszcze coś takiego widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zdaje się że w jednym +200 chyba(1) którego już nie ma był Jw4050 Columbus dobrze się nie mylę?

 

Wczoraj jeszcze coś takiego widziałem

Był, Był, bo sam taki otrzymałem :) Niestety ten zestaw już się chyba wyczerpał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...