Skocz do zawartości
  • 0

Czy warto kupić ten system?


mateyek24

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Sam chcem sobię podobny sprawić tylko u mnie miał by on być używany kilka razy w roku na urodzinach imieninach i innych rodzinnych imprezach,w cichych pokazach z fontann,rzymiaków itp po na sylwka raczej pokazów robić nie będę.I mi chyba by wystarczył ten 4 kanały na początek bo i pewno tak go zaraz sprzedam jak mi się spodoba odpalanie systemem i kupie jakiegoś meteora 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Popatrzyłem sobie trochę i wygląda całkiem ok. Ja podobnie jak przedmówca będę raczej go używał na rodzinnych pokazach kilka razy w roku, w tym na sylwestra. Teraz się zastanawiam czy wziąć 6 czy 4 kanały. Ten pierwszy jest 45 zł droższy (155 i 110 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie planuję robić ogromnych pokazów i 6 kanałów w zupełności mi wystarczy. 32 kanały to sprawa pewnie 2 tysięcy, a ten powyższy kupię za 155 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie planuję robić ogromnych pokazów i 6 kanałów w zupełności mi wystarczy. 32 kanały to sprawa pewnie 2 tysięcy, a ten powyższy kupię za 155 zł :)/>

no wlasnie nie 2000 tysiace tylko 1200-1300 zł a mozsz zaprogramowac o ktorym czasie jaki kanal ma zostac odpalonny .Przydatne do single shotów ,Fajny cichy pokazik mozna zrobic pod muzyke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok, jednak dla mnie między 155, a 1300 jest różnica :) Może w przyszłości zainwestuję, ale na początek ten jest idealny dla mnie. Nie wiecie może czy można gdzieś dostać takie np. 10 cm zapały, żeby podczepić do długiego kabla. Trochę głupio kupować np. 3m i potem cały wyrzucać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

no wlasnie nie 2000 tysiace tylko 1200-1300 zł a mozsz zaprogramowac o ktorym czasie jaki kanal ma zostac odpalonny .Przydatne do single shotów ,Fajny cichy pokazik mozna zrobic pod muzyke

 

 

 

Adrian ty klanujesz kupic system rf32 to nie znaczy ze kazdemu masz wmawiac zeby inwestował w rf32 jak chcesz to kupuj a moze mateyek24 nie chce wydawac 1300zł na system tylko moze woli to wydac na fajerwerki a na system wydac 200zł :P

Każdy ma zapotrzebowanie na kanały ty chcesz 32 a moze mateyek24 starczy 6 kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Panowie zainwetsujcie w system rf32b badz z nowa nazwa MB32 ..32 kanały ,programowalny ...!!

Heh chciał bym ale budżet nie pozwala ;)

Popatrzyłem sobie trochę i wygląda całkiem ok. Ja podobnie jak przedmówca będę raczej go używał na rodzinnych pokazach kilka razy w roku, w tym na sylwestra. Teraz się zastanawiam czy wziąć 6 czy 4 kanały. Ten pierwszy jest 45 zł droższy (155 i 110 zł).

45zł niby nie dużo, sam się zastanawiam czy poczekać i dozbierać czy kupić tańszy, jak będę kupować system to też oczywiście zapalniki kupie kilka szt. przynajmniej, muszę się zastanowić dobrze czy lepiej poczekać i kupić 6kanałów, chociaż jak mi się spodoba 4 to sprzedam i kupie 8 albo 12. Oczywiście że 6kanałów lepiej tylko nie wiem po co mi tyle jak i tak będę starał się cicho strzelać w trakcie roku. Napewno któryś z nich nabędę tylko nie wiem który, bardziej ciągnie do 6 kanałów. Pożyjemy zobaczymy jak to mówią starzy polacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak dla mnie oprócz tego, że są dwa kanały więcej to jeszcze samo urządzonko przyzwoicie wygląda :)/>

 

Jeszcze jedno. Z tego co się orientuję to są to Meteory - wnioskuję po symbolach :)/> Nie wiecie może czy można kupić taki system prosto od Gaoo? Przepraszam za dwa posty pod sobą, ale piszę z telefonu i mi nie działa edycja :)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeszcze jedno. Z tego co się orientuję to są to Meteory - wnioskuję po symbolach :)/> Nie wiecie może czy można kupić taki system prosto od Gaoo? Przepraszam za dwa posty pod sobą, ale piszę z telefonu i mi nie działa edycja :)/>

Skontaktuj się z nimi telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To jest zabawka a nie system po paru pokazach sie rozleci lub zepsuje, raz ci spadnie i popęka albo się kable w środku urwą.

 

 

 

endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To jest zabawka a nie system po paru pokazach sie rozleci lub zepsuje, raz ci spadnie i popęka albo się kable w środku urwą.

 

 

 

endriu123457

 

 

No i najważniejsza rzecz rzecz została powiedziana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Skoro tak to moje wszystkie wątpliwości zostały rozwiane. Jeszcze dostałem dziś odpowiedź od Gaoo: "witamy,

 

niestety nie posiadamy w ofercie systemy do odpalania.

 

pozdrawiamy

zespół Gaoo"

 

Może i zabawka, ale wydaje mi się, że na początek byłby ok.

 

Z tego co wiem, Meteory są dość polecane przez inne osoby :)/>, a ja z pewnością ze swoim systemem będę się bardzo ostrożnie obchodził.

 

 

Edit: Nie wiecie może gdzie jeszcze można kupić ów system, oprócz taniefajerwerki.pl?

Edytowane przez mateyek24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

takie systemy się psują ??na ile lat to starcza???

jaki bedzie wiekszy wydatek w sylwestra odpalając przez system,aniżeli lontem(zapał,kable wielokrotnego uzytku chyba)

może sam kupie taki do 200zł 6-8kanałowy

co polecicie na początek "trwałego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

czyli spasc niemoze??

 

Troszkę nie rozumiem pytania, ale spróbuję odpowiedzieć. Z postów powyżej wnioskuję, że system nie jest świetnej jakości, ale myślę, że jak będziesz się z nim obchodził ostrożnie to raczej przetrwa trochę czasu. Zależy też ile razy w roku planujesz go używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Raczej raz w roku. Sylwester

A do 300zl moze by coś pewniejszego znalazł? ?

 

 

do 300 zł nic pewniejszego nie znajdziesz

 

to jest system robiony z projektu który jest na forum. Lutowany jest i robiony własnoręcznie. Do amatorskich pokazów lepszy niż meteor więc dziwie się, że nikt nie chce kupić. Tylko starym zabawkowym meteorem się podniecacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

takie systemy się psują ??na ile lat to starcza???

jaki bedzie wiekszy wydatek w sylwestra odpalając przez system,aniżeli lontem(zapał,kable wielokrotnego uzytku chyba)

może sam kupie taki do 200zł 6-8kanałowy

co polecicie na początek "trwałego"

 

 

na początek MS albo MB

 

koszty 350 zł lub 1250 zł ale to trzeba ściągnąć z Chin.

 

Na początek system o którym rozmawiamy wyżej w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

do 300 zł nic pewniejszego nie znajdziesz

 

to jest system robiony z projektu który jest na forum. Lutowany jest i robiony własnoręcznie. Do amatorskich pokazów lepszy niż meteor więc dziwie się, że nikt nie chce kupić. Tylko starym zabawkowym meteorem się podniecacie

 

O jakim systemie teraz piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...