Skocz do zawartości

Rakiety z Hestii:)


pj.patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami się trafi super rakieta a czasami totalna klapa. Mała rakieta jest lepsza od tych największych bydlaków :mrgreen: Nie no... to już jest spora przesada :!: Jedynie co mi się podoba w rakietach Hestii to ich estetyka. Zauważyliscie na pewno że na każdej rakiecie jest przedstawiony efekt jednak on nie jest często taki sam jak na żywo.
Rakiety z Hestii to jest jak rosyjska ruletka, nigdy nie wiesz co ci się trafi albo można to nazwać loterią :razz:
Nie wiem jak ten zestaw się nazywa ale miałem go rok temu. Były w nim 3 rakiety. Odpaliłem dużą i ku mojemu ździwieniu rozpadła się w górze dając bardzo ale to bardzo słaby efekt. Za to 2 pozostałe były the best :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 6 miesięcy temu...

2 lata temu kuzyn zakupił 2 zestawy(2 nawet spore, jedna trochę mniejsza) rakiet. Wszystkie miały nawet ciekawy(wedle uznania)-odmienny od innych rakiet efekt srebrnego "kwiatu"? Opakowanie zachowałem nazywało sie Rock Rockets

ale to było nic wobec tego co było z 5-6 lat temu. Już po północy w sylwka kumpel znalazł jakąś wielką hestii i wobec różnych innych rakiet co odpalaliśmy ta była najkonkretniejsza. Efekt trochę podobny do Jumbo Jett'ów ale sporo większy rozprysk :o

Z kolei jeśli chodzi o mniejsze rakietki to parę lat temu się zawiodłem rzadko która wybuchła, wyrzucało wszystko z korpusu, a miałem kilka zestawów :sad: niestety nazw nie pamietam

Osobiście to polecam jednak te większe ;P do małych się zraziłem hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rakiety z hestii lecą bardzo wysoko, to ich jedyna zła cecha bo pogarsza to ich efekt końcowy czyli eksplozję. Lecz rakiety produkowane dla marketów z inną nazwą jak oryginalne mają już swoje definicje znane producentą najbardziej :) sam osobiście nigdy nie kupił bym rakiet w markecie z hestii bo rzeczywiście to gówno. Ale jeśli chodzi o oryginalnie produkowane rakiety do sprzedaży w sklepach z fajerwerkami to mogę wziąść każdy rodzaj bo są one dobre. Myślę, że niektóre osoby zrozumieją o co mi chodzi pisząc tego posta :) Polecam porównanie rakiet z marketu do rakiet kupionych w normalnym sklepie , nawet tego samego kalibru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety z hestii lecą bardzo wysoko, to ich jedyna zła cecha bo pogarsza to ich efekt końcowy czyli eksplozję. Lecz rakiety produkowane dla marketów z inną nazwą jak oryginalne mają już swoje definicje znane producentą najbardziej :) sam osobiście nigdy nie kupił bym rakiet w markecie z hestii bo rzeczywiście to gówno. Ale jeśli chodzi o oryginalnie produkowane rakiety do sprzedaży w sklepach z fajerwerkami to mogę wziąść każdy rodzaj bo są one dobre. Myślę, że niektóre osoby zrozumieją o co mi chodzi pisząc tego posta :) Polecam porównanie rakiet z marketu do rakiet kupionych w normalnym sklepie , nawet tego samego kalibru.


A w jakim sklepie (najlepiej internetowym) można kupić rakiety hestii?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepu internetowego z hestia nie ma :P ale jako iż sprzedaje fajerwerki z hestii i w tym tygodniu dostanę pierwszą dostawę , mogę ci sprzedać rakiety z dobrymi efektami wysyłając za pomocą paczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I co? W tym roku miałem rakiety z hestii z tych zestawów za ~25zł (razem z duperelkami i bez nich)
Tylko 1 z 12 rakiet nie miała praktycznie efektu, a reszta była po prostu cudna! Wysoko leciała, po czym dawała piękny efekt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak. Wczoraj poszliśmy z kolegą wystrzelić rakiety z hestii. Miał ich około 10 sztuk. Mniejsze rakiety dają mniejszy efekt peoni zakończony cracklingiem a większe większy efekt + crackling. rakiety z hestii mogą się podobać, ponieważ moim zdaniem lecą wyżej niż rakiety Jorge - oczywiście w tej samej cenie czy rozmiarach. Jorge ma lepsze efekty ale hestia leci wyżej. Moje zdanie jest takie, że jeżeli kupicie rakiety z hestii czy to w zestawie czy osobno nie mozna powiedziec ze wydaliscie pieniadze w bloto.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku miałem rakiety z zestawu Hestii - nazwa rakiet "Fever Rocket". Efekt może być, tylko za wysoko lecą i efekt osłabia się. Kolega miał zestaw Mistrzowie Ognia M25 i były 100 razy lepsze. Ma ktoś może filmik tych rakiet fever?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dzisiaj kupiłem jakieś rakietki z hestii (Night Rider HE0865) 5szt za 22zł...
No i na wypróbowanie 1 odpaliłem...
Efekt ani dobry ani zły.
A Neodo tak "chwalił" te rakietki

Jutro może wstawie filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ja ostatnio miałem zestaw fokus i tam były takie fajne rakiety Apollo.Wie ktoś może, gdzie te rakiety można kupić nie licząc zestawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

czy miał ktoś moze rakiety z hestti ( te duże i te małe) , zawsze rakiety które kupowałem były wielkim niewypałem czyli ich efekty były bardzo słabe:( ale w ubiegłym roku jak kupiłem rakiety z hestii były tam rakiety duze i małe to ich efekty mnie poprostu zadziwiły , byłęm zdumiony z ich efektów , poniewaz neiktóre były jak profesjonalne. były to te rakiety http://www.vitis.pl/fajerwerki/ZEST_RAKIET...703'_resize.jpg a więc kupował ktoś kiedys rakiety z hestii , według mnie one sa najlepsze na rynku , oczywiscie moge sie mylic:P


Ja bym proponował zestaw z Hestii XXXL (HE0701) rakiety mają bardzo ciekawy efekt.... Rakiet jest 13 ... 2 małe, 2 średnie oraz duże.. Zawiera 6 wulkanów też nie najgorszych... cena wynosi ok. 90-130 zł... Można znalesc grafikę na stronie http://www.vitis.pl w zakładce "PUDŁA EXCLUSIVE"... Moja ocena 7/10 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...