Skocz do zawartości

Gry z fajerwerkami, symulatory pokazów


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Nudna i prosta, ale licza sie dobre chęci! :cool:


Teraz akurat jest nudna, ale pamiętam że przed sylwestrem ciągle w nią grałem, po prostu musiałem robić coś, co było związane z fajerwerkami ;)
Ostatnio jakoś gorzej mi idzie niż wcześniej, ale staram się śrubować co rusz nowe rekordy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

wczoraj: 6920 pointów(54 miejsce)

Mam takiego pomysła: niech wszyscy z forum jak wpisują swój nick dodają na koncu jakiś znaczek, dzięki któremu się wzajemnie rozpoznamy(naprzykład xFAJx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

7608 point
wymyslilem cos takiego:
przed sylwkiem zorganizujemy taki jakby konkurs tej gry. każdy będzie musiał zagrać 3 razy, podać wyniki każdego razu i sumę wyników oraz listę po każdym razie. Takie odprężenie przed sylwestrową gorączką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy turniej bedzie trwał 5 min

@witus - człowieku, pomyśl trochę i dopiero napisz... chociaż niektórzy i tego nie są w stanie wykonać.. :???:

[ Dodano: 2008-07-15, 10:04 ]
7760 punktow 100 miejsce(wpisany jako Krzysztofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Nie obraźcie się, ale pobiłem rekord forum :mrgreen:
Dziś: 24754 punkty i 2 miejsce :-D
W tygodniu: 31 miejsce :-/
W miesiącu: 85 miejsce :-(

Dowodzik: http://img31.imageshack.us/img31/628/rek.png
Nie jest źle.

PS. Pierwszy raz w to zagrałem :-P
Mogłem grac dłużej ale się komp ścinał, poza tym mnie brat wołał :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witajcie, pomyślałem że może na forum znajdą się ludzie którzy mają czas i chęci oraz wiedzę na ten temat który opiszę poniżej.

 

Otóż, jestem fanem symulatorów sztucznych ogni mam taki cichy pomysł aby powstał taki polski symulator z reklama forum fajerwerki. Więcej osób dowiedziało by się o forum i spora ilość osób cieszyła by oko :)

Ja nie znam się na programach do tworzenia takich symulatorów jednak myśli że wśród forumowiczów znajdzie się kilka osób, ja mogę się zająć ikonkami no ogólnie grafiką :)

 

Co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, pomyślałem że może na forum znajdą się ludzie którzy mają czas i chęci oraz wiedzę na ten temat który opiszę poniżej.

 

Otóż, jestem fanem symulatorów sztucznych ogni mam taki cichy pomysł aby powstał taki polski symulator z reklama forum fajerwerki. Więcej osób dowiedziało by się o forum i spora ilość osób cieszyła by oko :)/>

Ja nie znam się na programach do tworzenia takich symulatorów jednak myśli że wśród forumowiczów znajdzie się kilka osób, ja mogę się zająć ikonkami no ogólnie grafiką :)/>

 

Co myślicie ?

 

Stary to jest roboty na parę tygodni i trzeba mieć duże umiejętności do tego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary to jest roboty na parę tygodni i trzeba mieć duże umiejętności do tego .

 

To wiem :)

Dlatego napisałem kto ma czas i chęci oraz umiejętności :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pomysł na symulator pirotechniki amatorskiej, tzn budowanie szelek, ustawianie w nich gwiazdek, dobór lifta itd itd ale to jest poprostu NIEMOŻLIWE żeby stworzyć taką grę samemu, bez zespołu artystów, budżetu i dużej ilości czasu. Akurat mam robić hard i soft do swojego projektu systemu i chęci póki co są niewielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie trzeba dużych pieniędzy i dużego zespołu,wystarczy dużo motywacji i chęci.Myślę że jak się nauczy ktoś Js lub inny język podobny to wystarczy umiejętności i da rade zrobić taką grę w Unity 3d.A co do czasu poświęconego na tworzenie to zajmie około roku może więcej ale każdy mur chiński nie powstał w jeden dzień ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha luuuudzie prosze was.. temat chory. Nie jest możliwe nawet zrobienie tego w kilka tygodni.. Do takich rzeczy potrzebni są zawodowcy, a nie ludzie, którzy opanowali painta w podstawie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się to zrobić, ja umiem trochę programować, ale za mało, by coś takiego zrobić.

Wątpię, że by dało to się zrobić w jakimś programie, trzeba to całe napisać samemu.

Praca na cały miesiąc, oczywiście trzeba to robić zespołowo, że 1 osoba robi 1 rzecz, a druga osoba 2 rzecz, tak jak np. GTA 5.

Można samemu, ale trzeba to robić co najmniej 3 miesiące.

:fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się to zrobić. Jeśli ktoś potrafi Jave to nie problem.

Sam bawiłem się w Unity 3D :)

Jest z tym roboty, ale ja tylko mówię że fajnie by było bo nie ma tak naprawdę darmowego dobrego symulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Gry z fajerwerkami, symulatory pokazów

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...